з 09:00 до 21:00

Мережеві зарядні пристрої для телефонів, колір: чорний

Відгуки про товари

Купляв для Samsung Galaxy S20 FE. Порівняно зі штатною 15W зарядкою дана зарядка заряджає швидше хвилин на 20-30, мене влаштовує. Тут купував уперше, сервісом МТА теж задоволений, замовив, повідомили про прибуття, заплатив, забрав, швидко і без проблем.

user

Якісний зарядний блок в комплекті з кабелем виробництва Samsung, придбав для зарядки смартфона Xiaomi mi 10, працює справно та швидко зарядажає, помірно гріється, та не видає сторонніх звуків, задоволений покупкою

user

просто хороша бюджетна зарядка для мого телефона, нічого особливого

user

За такі гроші є блок + кабель все середньої якості,від цієї зарядки на телефоні почав глючити контролер зарядки тому користуюся тільки рідною

user

Хороший адаптер з кабелем type-c в комплекті, виготовлений досить якісно, швидко заряджає смартфони, помірно гріється та не пищить під час роботи.

user

Незамінна штука. Ідеально підходить для мого телефона і швидко заряджає.

user

Дуже гарна зарядка! Досить дешева та якісна. Вилка вздовж зарядки, без проблем поміщається з іншими вилками, якщо розетки мають невелику відстать між собою. Заряджає навіть ноутбук(якщо підтримує зарядку через type-c). Компактна, як для такої потужності.

user

Зарядка дуже компактна та зручна. Заряджає одночасно ноутбук та телефон з нормальною швидкістю. В комплекті 1.5м шнур тайп-с тайп-с, при одночасній зарядці двох портів тайп-с видає 45 ват (20в/2.25а)

user

Топчик зарядка, оригінал. Для підтвердження заказу зателефонували швидко, і відправили на вихідних!

user