Мишка USB ігрова A4Tech Bloody V3 NON Activated Black

Код товару: 001-41043
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
483 грн

Схожі Комп'ютерні мишки

З ігровою мишею A4Tech Bloody V3 NON Activated Black Ви отримуєте унікальне поєднання передових технологій та креативного дизайну. Вона є дуже зручною у використанні, чудово виглядає, а також має додаткові функції, що дозволять Вам отримати перевагу над суперником у грі.

Оптичний сенсор

Мишка Bloody V3 має оптичний сенсор з двома лінзами та технологією Holeless. Суть технології полягає у фільтрації небажаного світла, це дозволяє збільшити в рази чіткість переміщення курсору, отже Ви будете прицілюватись ще точніше. Також технологія дозволяє уникнути попадання рідини та пилу всередину пристрою.

Три режими стрільби

З даною мишкою можна отримати перевагу над суперником при грі у шутери, адже з нею Ви отримуєте три режими стрільби. Режими перемикаються кнопками «1», «N» та «3» біля колеса. Кнопка «1» - звичайний режим – один клік лівою кнопкою – один постріл, кнопка «N» - два постріли за клік, «3» - три постріли за клік.

Режими стрільби

При виборі другого ігрового режиму, у Вас з’являється можливість робити одночасно два або навіть три постріли. Це робиться за допомогою кнопок біля колеса миші. Кнопка «1» вмикає звичайний режим, при якому за один клік лівою кнопкою робиться один постріл, кнопка «N» - два постріли, кнопка «3» - три постріли за один клік. Таким чином Ви можете отримати невелику перевагу над Вашим суперником.

Зручність

Дизайн Bloody V3 дуже стильний та оригінальний. В нижній частині корпусу розташований логотип Bloody, що красиво підсвічується червоним кольором. Bloody V3 стане яскравим доповненням до Вашого робочого столу. Ви можете купити мишку A4Tech Bloody V3 в інтернет-магазині "Мультимедіа", не хвилюючись про якість товару, правильність вибору, швидкість та якість обслуговування та доставки.

4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Вiдгуки про Мишка USB ігрова A4Tech Bloody V3 NON Activated Black

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Мишка USB ігрова A4Tech Bloody V3 NON Activated Black

Знятий з виробництва
483
Повідомити коли з'явиться