забирай за пів ціни
гарантовані -50% знижки на останні моделі
до 31.03.23
з 09:00 до 21:00
Мишка Razer Viper Ultimate Mercury ігрова USB
Мишка Razer Viper Ultimate Mercury ігрова USB
5 499
МИШКА RAZER VIPER ULTIMATE MERCURY ІГРОВА USB 0
МИШКА RAZER VIPER ULTIMATE MERCURY ІГРОВА USB 1
МИШКА RAZER VIPER ULTIMATE MERCURY ІГРОВА USB 2

Мишка Razer Viper Ultimate Mercury ігрова USB

Закінчився
Код: 580984
5 499 грн
Обраний колір: Mercury
Опис

Забудьте про звичайне та отримайте незаперечну перевагу з Razer Viper Ultimate Wireless Lite – бездротовою мишею, створеною для перемог. Спроектована, щоб стати справжнім продовженням геймера, ця смертоносна хижачка оснащена нашою передовою технологією і готова випустити свої ікла на змаганнях.

На 25% швидше ніж будь-яка інша існуюча бездротова технологія, ви навіть не усвідомлюєте, що граєте бездротовою мишею через її високошвидкісну реакцію, мінімальну затримку відгуку і плавне перемикання частот у найгучніших напружених баталіях.

Наш новий вдосконалений сенсор оснащений провідними в індустрії роздільною здатністю 20 000 DPI і точністю роздільної здатності 99,6%, гарантуючи, що навіть найменші рухи бездротової миші відстежуються постійно. Завдяки своїм інтелектуальним функціям сенсор став ще більш високоточним, що дозволяє досягти високої влучності в хедшотах.

Перемикачі бездротової миші Razer Viper Ultimate Wireless Lite, що використовують інфрачервоний світловий промінь для фіксування кожного натискання, дозволяють досягти лідирує в індустрії часу відгуку в 0,2 мілісекунди. Оскільки більше не потрібний традиційний фізичний контакт, ця форма спрацьовування прибирає необхідність введення затримки для усунення брязкоту контактів і ніколи не видає ненавмисних кліків, надаючи більш точний контроль та бездоганне виконання команд.

Насолоджуйтесь швидким та плавним контролем з найлегшою бездротовою ігровою мишею на ринку. При вазі всього 74 грами, миша Razer Viper Ultimate Wireless Lite має міцну симетричну конструкцію.

Характеристики
Тип підключення
бездротове
Кількість кнопок
8
Тип сенсора
оптичний
Довжина кабеля
1.8 м
Колір
білий
Стан товару
Роздільна здатність
20000 dpi
Мишка Razer Viper Ultimate Mercury ігрова USB
Мишка Razer Viper Ultimate Mercury ігрова USB

5 499