Навушники вакуумні провідні з мікрофоном 3.5мм HTC RC E190 вакуум, білий

Код товару: 001-31665
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15

Схожі Навушники

RC E190 – це стильна, сучасна та багатофункціональна стереогарнітура від компанії HTC. Виробник запевняє, що пристрій підійде до більшості телефонних апаратів бренду. Витончений дизайн, строгі форми, зручні габарити – ось що виділяє гарнітуру на фоні інших пристроїв даного типу. Аксесуар може використовуватись як в якості стерео-навушників для щоденного прослуховування музики, так і для спрощення щоденного спілкування. Гарнітура дозволяє спілкуватися з родичами та друзями не відриваючись від щоденних справ: керуючи автомобілем, займаючись в спортзалі чи виконуючи важку фізичну працю.

 • Переваги гарнітури

  Завдяки досить довгому, міцному симетричному кабелю апарат, підключений до гарнітури, можна заховати в чохол, кишеню, сумку чи бардачок автомобіля. Управляння гарнітурою здійснюється завдяки вбудованим на спеціальній панелі управління кнопкам: дві для переключення та перемотки аудіофайлів та одній загальній, що дозволяє відповідати на дзвінки, скидати виклики, а також вмикати чи вимикати програвач. Слід відмітити, що багатофункціональна стерео гарнітура HTC RC E190 оснащена регулятором гучності, оформленим у вигляді колеса, вмонтованого в бокову частину пристрою.
 • Як бонус

  Завдяки вакуумним навушникам гарнітура дозволяє значно підвищити якість звучання улюблених композицій, супроводжуючих їх глибоким басом. Крім цього, вакуумні амбушюри ізолюють вушний прохід від сторонніх звуків, що підвищує якість перемовин по телефону. Чутливий мікрофон, в свою чергу, передасть ваші слова співбесіднику в точності з тим, що вами було сказано. Як бонус, в комплекті із стерео гарнітурою постачаються додаткові амбушюри. Пристрій пропонується у двох варіантах – з білим та чорним забарвленням.
 • 4738
  оцінок
  ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
  відмінно
  94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
  | 2019-09-21 11:40:37
  Переваги: Цена, качество, сервис, тех. Поддержка

  Коментар: Первый раз заказал товар (JBL Charge 4) с этого "Магазина", впечатление остались положительные!)

  Залишіть перший відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  АКСЕСУАРИ: Навушники вакуумні провідні з мікрофоном 3.5мм HTC RC E190 вакуум, білий

  Вiдгуки про Навушники вакуумні провідні з мікрофоном 3.5мм HTC RC E190 вакуум, білий

  Відгуки для даного товару відсутні

  Написати відгук

  Повідомити про відповідь на ел.пошту

  Навушники вакуумні провідні з мікрофоном 3.5мм HTC RC E190 вакуум, білий

  Знятий з виробництва
  Повідомити коли з'явиться