Новини

Біткоїну не раз пророкували «смерть» — тотальне знецінення на біржі валют. Тим не менше, ця електронна валюта лишається чи не найдорожчою платіжною електронною одиницею планети. Вона користується попитом та допомагає здійснювати покупки по усьому світові.
11 вер 2018
Читати
24 серпня на День Незалежності України наші магазини, інтернет-магазин та Call-центр БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ у звичному режимі, тому ви без проблем можете придбати чи проконсультуватися на рахунок товару, який вас цікавить.
21 серп 2018
Читати
28 червня на День Конституції інтернет-магазин mTa.ua, Call-центр та всі магазини будуть працювати у звичайному режимі, тому ви без проблем зможете придбати будь-який товар, або отримати необхідну консультацію.
26 черв 2018
Читати
Цього року нам виповняється 19 років!
5 черв 2018
Читати
Зовсім нещодавно відкрито новий магазин мережі mTa! Знайти його ви зможете в торгівельному центрі «ДомаЦентр», що знаходиться по вул. Будівельників, 40, за 1 хвилину ходьби від м. Дарниця 
23 трав 2018
Читати
Шановні читачі та відвідувачі нашого блогу! Хочемо повідомити вам приємну новину: ми створили для вас інформаційний канал в Телеграмі! Підписуйтесь на нього і ви завжди будете першими дізнаватись про новини сучасного світу, виставки цифрової техніки, нові технології та гаджети.
23 трав 2018
Читати