2017-04-21

Екологічна акція: "Батарейка - здавайся!"

Добрі вчинки – це наші спроби зробити світ кращим. Друзі, хочемо розказати вам, як учні 4-ї школи організували екологічну акцію «Батарейка здавайся!». Дітки зібрали майже 2000 відпрацьованих елементів живлення.

Враховуючи те, що одна батарейка забруднює близько 20 кв.м. ґрунту і об’єм води, який би вистачило б людині для споживання по 1,5 літра на 9 місяців. Підрахували, що якби всі ці батарейки потрапили в навколишнє середовище, то забруднили б територію більшу ніж 5 футбольних полів європейського стандарту, а це в свою чергу і флора і фауна, яка буде населяти цю територію, і об’єм води, який би вистачило людині на 30 років вживання по 1, 5 літри на день. 
Весь зібраний матеріал наша компанія передасть для утилізації на спеціалізований завод по переробці відпрацьованих батарейок. 
За добру справу ми подарували учням школи грамоту «За активну участь в збереженні навколишнього середовища» та святкові кульки. А класні керівники та адміністрація школи отримали приємний подарунок у вигляді сертифікатів на знижку при купівлі товарів у мережі наших магазинів. 

Друзі, звертаємося до кожного з вас: передавайте інформацію своїм знайомим, хай приносять батарейки у наші магазини, розказуйте діткам, як важливо берегти природу. 

Читайте такожКУДИ ЗДАВАТИ БАТАРЕЙКИ НА УТИЛІЗАЦІЮ?

Наші добрі вчинки будуть надихати інших. Усе велике починається з маленького :)

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.