2014-12-09

Безкоштовний Wi-Fi тепер і в поліклініках Чернівців!

Приємна несподіванка від Мультимедіа

Користуватись Інетернетом абсолютно безкоштовно чернівчани тепер можуть навіть в черзі до лікаря. 10 жовтня 2013 року поліклініка по вулиці Лесі Українки отримала подарунок від "Мультимедіа" - безкоштовний доступ до Wi-Fi.

Лікарі тепер можуть з легкістю спілкуватися між собою та ділитися корисними порадами, а також ще більше вдосконалювати свої пізнання в медицині з допомогою всесвітньої павутини. А яка користь для пацієнтів! Замість того, щоб в черзі до лікаря спостерігати за білими стінами, ви можете почитати новини, поспілкуватися з друзями в соц. мережах, пограти в онлайн ігри. А уявіть собі, лікар Вам написав якийсь невідомий діагноз, а Ви замість того, щоб малювати собі страшні картинки, не виходячи з лікарні уже почитали про це в Інтернеті і якось спокійніше на душі.

Щодо даного проекту, можемо точно пообіцяти, що на одній поліклініці сюрпризи від "Мультимедіа" не припиняться, і от уже зовсім скоро чернівчан чекають нові приємні несподіванки.

Мультимедіа щиро бажає усім чернівчанам не хворіти, а в поліклініки звертатися виключно для користування Інтернетом!)

Безкоштовний доступ до Wi-Fi зараз ще проходить етап тестування, тому якщо Ви обслуговуєтеся в поліклініці на Лесі Українки, велике прохання допомогти нам протестувати якість підключення і в разі виявлення будь яких несправностей повідомити про них, за що ми обов’язково віддячимо і не тільки добрим словом ;)

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.