2015-04-20

Геть чутки: Sony офіційно представили Xperia Z4

Флагман Sony Xperia Z4 офіційно представили в Японії.

Sony Xperia Z4

Звершилося!

Sony офіційно показали народу свій новенький флагман, Xperia Z4. Представлення свого новонародженого і потенційно культового дітища відбулося сьогодні в Японії. Щоправда, вендор мовчить на рахунок того, коли відбудеться всесвітній офіційний реліз, та чи буде представлена «компактна» версія.

Xperia Z4 дуже нагадує свого попередника, Z3: той самий екран на 5,2 дюйми, але має тонший корпус (6,9 мм), і 2 ГГц 8-ядерний 64-бітний процесор Snapdragon 810. Задня камера радує своїми карколомними 20,7 МП; фронтальна, в свою чергу, отримала ширококутний об’єктив. Простий, мінімалістичний вигляд приховує 3 Гб RAM, а Android 5.0 Lollipop розрулює всіх і вся.

Sony відомі своїми пило- та водостійкими пристроями, і Xperia Z4 не є винятком (всі, хто розчарований відсутністю водостійкості у самсунгівських Galaxy S6 і S6 Edge, занотуйте собі цей факт).

Ходять чутки, що Sony планують відійти від мобільної індустрії, і, оцінюючи ітераційний Xperia Z4, вони можуть виявитися правдивими. До того ж, у Xperia Z3 не було вражаючих продаж, хоча він і отримав позитивні відгуки критиків та користувачів. Звісно, завчасно стверджувати нічого неможливо, але малоймовірно, що новий флагман витягне Sony з застою.

Втім, якщо Ви – фанат Sony, то чекайте офіційного міжнародного релізу Xperia Z4, який, судячи з усього, вже не за горами.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.