2015-09-17

MTA.ua (Мультимедіа) продовжує розширювати свою мережу. Новий магазин в Києві!

     «Знаємо техніку. Розуміємо Вас» - основне кредо торгової компанії «MTA.ua (Мультимедіа)», чітко вказує на те, що ціль компанії задоволений клієнт. Якісним і першокласним сервісом «MTA.ua (Мультимедіа)» вже давно користуються чернівчани, які знають, що в магазинах нашої мережі, професійні експерти не тільки можуть підібрати пристрій, а й допоможуть обрати саме те, чого дійсно потребуєте. І тепер, можливість використовувати всі привілеї нашого сервісу отримали жителі столиці.
     Крім п’ятнадцяти магазинів в м.Чернівці, тепер ви маєте можливість відвідати наш магазин в Києві, який розташований за адресою:
ТРЦ "Караван" (вул. Лугова, 12). 

     Новий магазин «MTA.ua (Мультимедіа)» відкрив свої двері для відвідувачів 13 вересня 2015 року. І зробив це дуже гучно та весело. На свято було запрошено багато гостей, які допомогли зробити це свято незабутнім для кожного. Відвідувачі магазину отримали чудові емоції від проведених розіграшів та конкурсів. Було розіграно багато чудових подарунків, користуючись якими, кожен із переможців буде згадувати «MTA.ua (Мультимедіа)» із посмішкою.

     Також, всі клієнти мають змогу оцінити якісне обслуговування наших продавців, які не тільки залюбки підкажуть вам як правильно обрати саме те, що вам треба, а й допоможуть налаштувати саме під ваші потреби. Ви будете позитивно здивовані гарним сервісом наших продавців.

     Отож, щиро запрошуємо вас відвідати наш магазин в Києві, де ви самі зможете переконатись, що «MTA.ua (Мультимедіа)» дійсно знає всі переваги й недоліки техніки, а також Розуміє Вас! :)

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.