2015-10-08

Як ми перевіряєм товар перед відправкою

Перевірка товару перед відправкою

Ми цінуємо Ваш час, тому перед відправкою ретельно перевіряємо кожен товар, щоб ви отримали тільки якісну техніку і не витрачали свій час на її повернення.

1. Перевірка товару перед відправкою.

Кожен товар перевіряється на комплектність, працездатність і відсутність видимих дефектів (механічних пошкоджень, "битих" пікселів). Тому, можете не сумніватися, Ви отримаєте абсолютно новий і працездатний товар. Якщо дефекти виявлені, товар замінюємо на інший; якщо іншого немає, ми зв'яжемося з Вами щоб повідомити про дефект та узгодити з Вами відправку (зазвичай це знижка на цей товар, або заміна на інший з аналогічними характеристиками та функціями).

Менеджери перевіряють товар

2. Упаковка замовлення.

Після перевірки товару ми його пакуємо. ​​До кожного замовлення додається фірмовий пакет​.

Упаковка товару

3. Додаткове пакування.

Якщо товар не має власної твердої коробки, або його розміри такі, що при транспортуванні він може бути пошкоджений, товар запаковується в додаткову коробку. Кожна посилка обертається пакувальною плівкою, щоб запобігти потраплянню вологи. Також ми використовуємо широкий, брендований (щоб хтось інший не міг його наклеїти після розтину) скотч з хорошими клейкими властивостями.

4. Контроль.

Надійно запаковані товари відправляються через кур'єрську службу. З моменту відправки товару зі складу, ми контролюємо його на кожному кроці. Ми повідомляємо Вас про відправлення товару і надсилаємо смс з номером товарно-транспортної накладної. За цим номером Ви можете самостійно відстежувати рух замовлення.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.