2017-05-03

Зробимо Україну чистою разом!

29 квітня 2017 року компанія Мультимедіа взяла участь у наймасштабнішій екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» Нашою локацією був парк Жовтневий.Окрім того, що ми долучилися до цієї доброї справи, ми ще взяли участь у всеукраїнському екологічному фестивалі "ЧИСТОFEST". 


Метою заходу було розкриття екологічних проблем України через мистецтво, поширення культури дбайливого ставлення до сміття та ідеї вторинного використання твердих побутових відходів, створення особливого середовища для обміну досвідом і спілкування однодумців, небайдужих до екологічного майбутнього рідної землі. 


Команда компанії Мультимедіа стала однією із найчисельніших та найактивніших команд фестивалю. 
Також ми організували акцію по збору використаних батарейок "Принеси батарейку та гарантовано отримай подарунок від Мультимедіа". В рамках цієї акції відвідувачі, які принесли використані батарейки, гарантовано отримували від Мультимедіа сертифікат на знижку у наших магазинах. 


Ми, як учасники заходу, не тільки принесли екологічну користь, а й позитивно провели час та здобули велику кількість незабутніх вражень.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.