з 09:00 до 21:00

Ноутбуки

- 1200 ₴
- 1500 ₴
- 1400 ₴
Відгуки про товари

Обычная звонилка, вроде все хорошо работает, отличная батарея, все на высоте, спасибо)

user

связь хорошо передает, компактная и хорошо сидит в ухе. Советую купить если часто общаетесь

user

Аксесуар дуже маленького розміру, зручний для використання як з планшетами, смартфонами, так і з будь-якими іншими пристроями з miniUSB.

user

Защитная пленка от нилкин - это однозначно вещь. У меня телефон часто валяется в кармане вместе с ключами - на пленке царапин особо нет, не то что на дисплее - я уверен, что экран моего айфона надежно защищен.

user

Швидка флешка, 32 гіга більше ніж достатньо для роботи та передачі файлів. Маленька, швидка та надійна

user
user

Ноутбуки – портативні комп’ютери, які ідеально підходять для навчання, розваг та роботи. Їхня головна перевага – мобільність. Компактний корпус, у поєднанні з акумуляторним живленням, дозволяє працювати в будь-якому місці – салоні літака, улюбленому кафе чи літньому парку.  

За функціональністю, ноутбуки нічим не поступаються великим стаціонарним комп'ютерам. Вони обладнані бездротовими технологіямипотужним процесором та програмним забезпеченням під будь-які потреби.

 

💻 Види лептопів


Сучасні ноутбуки поділяються на декілька типів:

  • Класичні. Найпопулярніші, підходять для роботи, розваг, веб-серфінгу та будь-яких інших завдань.
  • Ігрові. Повністю заточені під геймінг, мають більше потужності, якісніший дисплей та технології, які покращують ігровий процес.
  • Трансформери. Гібриди ноутбука та планшета, мають сенсорний дисплей та гнучкий форм-фактор.
  • Ультрабуки. Відрізняються компактними габаритами та низькою вагою, хороший варіант для подорожей;
  • Хромбуки. Працюють на операційній системі Chrome OS та заточені під роботу з веб-сервісами. 

Залежно від сфери використання, ноутбуки належать до окремих видів:

Характеристики ноутбуків


Якщо хочете придбати собі лептоп, обов’язково ознайомтесь з основними характеристиками цих пристроїв 👇
 

🖥️ Дисплей


В нашому каталозі є ноутбуки з діагоналлю екрана від 10 до 18 дюймів. Моделі з меншим дисплеєм зручніші та мобільніші, але на великих дисплеях більш комфортно працювати. Золотою серединою вважається моделі з екраном 15 дюймів.

Покриття матриці може бути декількох видів:

  • МатовеЗменшує навантаження на очі та дозволяє комфортно працювати під яскравим освітленням.
  • ГлянцевеЗбільшує яскравість та насиченість кольорів. 
  • АнтивідблисковеЗахищає дисплей від будь-яких відблисків. 

Роздільна здатність також має значення – чим вона більша, тим чіткіша картинка на екрані ноута. Найпопулярнішим вважається формат Full HD. Його достатньо для комфортної роботи, геймінгу та перегляду фільмів. Більшу деталізацію подарує роздільна здатність 2К, яку часто обирають для професійної роботи з графікою. 

Частота оновлення дисплея впливає на плавність анімації та відеоконтенту – чим вона більша, тим плавнішим буде зображення. Найчастіше купують ноутбуки з частотою оновлення 60 Гц. Але для геймінгу та роботи у відеоредакторах потрібно більше Гц.
 

🔲 Тип процесора та кількість ядер


Від потужності процесора залежить швидкодія системи ноута та можливість працювати з важкими програмами. На ринку є декілька ключових гравців:

  • AMD Ryzen;
  • Apple M;
  • Intel Celeron;
  • Intel Core;
  • Intel N;
  • Intel Pentium;
  • MediaTek MT.

Вони регулярно оновлюються та відповідають сучасним вимогам. Продуктивність залежить від кількості ядер – чим їх більше, тим швидше процесор ноутбука працює в режимі багатозадачності. Вартість таких моделей вища.
 

📼 Тип відеокарти та обсяг відеопам’яті


Відеокарта відповідає за генерацію та обробку графіки, яка виводиться на екран. Чим вона складніша, тим потужніша відеокарта потрібна. Найчастіше вони використовують оперативну пам’ять ноутбука, але в нашому каталозі є відеокарти і з власною відеопам’яттю – від 2 до 12+ Гб. Більше гігабайт дозволяють працювати зі складнішою графікою та пришвидшують роботу системи.  

В ноутбуках використовуються відеокарти 2-х типів:

  • Інтегровані. Розміщуються на платі та не мають власної відеопам’яті. Використовуються для простих завдань.  
  • Дискретні. Повноцінні відеокарти з власною відеопам’яттю, графічним процесором і системою охолодження. Ідеальний варіант для геймінгу, майнінгу, роботи зі складною графікою. Вартість таких моделей вища, ніж попередніх. 

Найпопулярніші бренди відеокарт для ноутів – AMD, Apple, Intel, NVIDIA, Qualcomm.
 

💾 Пам’ять


Ноутбуки мають 2 типи пам’яті – вбудовану та оперативну. Всі програми, ігри, документи, медіафайли та інші дані зберігаються на вбудованому диску – SSD або HDD. Оптимальним об’ємом накопичувача вважається 500-1000 Гб.

Оперативна пам’ять використовується для тимчасового зберігання інформації, яка необхідна для роботи різних програм. Більший об’єм ОЗП пришвидшує роботу системи лептопа та дозволяє запускати навіть найскладніші програми. Для веб-серфінгу, перегляду фільмів та простих завдань достатньо 8 Гб оперативної пам’яті, а для геймінгу чи роботи з 3D графікою потрібно обирати ОЗП від 16 Гб.
     

🔋 Автономність


Більшість ноутбуків працюють на літій-іонних батареях, які витримують понад 500 циклів зарядки-розрядки. Точна автономність залежить від ємності акумулятора, навантаженості системи, кількості активних програм, яскравості дисплея тощо. Середній час роботи ноутбука – 5-8 годин. Але в нашому каталозі є моделі з автономністю батареї до 20 годин. Вони трохи дорожчі за інші. 
    

🤖 Операційна система


Найчастіше ноутбуки працюють на одній з 3-х операційних систем:

  • LinuxНайзахищеніша ОС, яку полюбляють IT-фахівці, працівники великих компаній. Має гнучкі налаштування. 
  • MacOSНа ній працюють всі ноутбуки Apple. Цінується за простоту, зручність та швидкий зв’язок зі всією екосистемою Apple. 
  • WindowsНайпопулярніша платформа для комп’ютерних ігор, яка сумісна зі всіма гаджетами. Для цієї операційної системи пишеться понад 90% всього програмного забезпечення. 

На деяких ноутбуках може бути встановлена ОС DOS. Це найпростіша система, яка працює навіть на лептопах з обмеженими ресурсами. В будь-який момент операційну систему ноутбука можна перевстановити на іншу.
 

🔌 Роз’єми та порти


Вони забезпечують зв’язок ноутбука з іншими пристроями та дозволяють під’єднувати улюблену периферію – навушники, колонки, додаткові монітори тощо. Ось найпопулярніші порти:

  • USBДозволяє під’єднувати до ноутбука мишки, навушники, клавіатури, колонки, принтери та інші пристрої. Часто використовується для передачі файлів на інші девайси, має багато стандартів. 
  • HDMIВикористовується для підключення додаткових моніторів. Передає аудіо- та відеосигнал.
  • Micro-HDMIДозволяє передавати відеосигнал з більш компактних гаджетів.
  • ThunderboltУніверсальний та надшвидкий порт, який поєднує в собі декілька стандартів. Використовується для передачі даних та підзарядки. 
  • Mini DisplayPort. Використовується для підключення моніторів, проєкторів та інших девайсів, що підтримують відеосигнали. 
  • Аудіороз’єм. Призначений для під’єднання навушників та колонок.
  • Роз'єм живлення. Потрібен для підзарядки ноутбука.
     

🔧 Додаткові особливості


Вони розширюють можливості ноутбуків та роблять користування більш комфортним. Ось найпопулярніші додаткові опції: 

Також можна купити модель ноутбука з підтримкою військового стандарту MIL-STD 810. Вони не бояться вологи, піску та падінь з невеликої висоти. Їх часто обирають і для подорожей. 

 

Чому варто купити ноутбук в МТА


Маємо ноутбуки від усіх популярних брендів – HPLenovoAsusAcerDellAppleMSIRazerLG. З лівої частини сторінки можна відфільтрувати моделі за необхідними характеристиками та цінами. Ось ще декілька наших переваг:

  • Гарантія. На всі ноутбуки вона діє протягом 1 року з моменту покупки.
  • Актуальність. Регулярно оновлюємо каталог актуальними ноутбуками. Ми першими в Україні отримуємо новинки від світових брендів.
  • Вартість. Завдяки автоматичному моніторингу конкурентів, у нас можна замовити ноутбуки за найвигіднішою ціною.

☝️ Після кожної покупки ви отримуєте кешбек на власний рахунок. 

 

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових