Планшет 9.7" Apple iPad5 Air Space Grey 16 GB/ Wi-Fi

Код товару: 001-37434
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
6434 грн

Схожі Планшети

НОВИЙ ВРАЖАЮЧИЙ ДИЗАЙН

Unibody корпус планшету зроблений з алюмінію, вага усього 469 грамів, товщина 7,5 мм - явний лідер серед своїх попередників. Витонченість дизайну Ви відчуєте щойно візьмете його до рук. Виробник поставився до завдання надати Вам максимум комфорту надзвичайно дбайливо. З першого дотику Ви відчуєте унікальність Apple iPad5 Air.

Планшет APPLE IPAD5 AIR

ВРАЖАЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

Неймовірно потужний, 64-розрядний процесор A7 реагуватиме на Ваші думки перш ніж Ви встигнете перевести їх у дію. Просто небачена швидкість вразить Вас при першому ж запуску пристрою. Забудьте про довготривалі очікування запуску додатків з Apple iPad7 Air. В планшеті присутній співпроцесор M7, який допоможе заощадити енергію пристрою, збираючи дані з давачів навіть у режимі сну, при цьому основні ядра процесору задіяні не будуть.

процесор APPLE IPAD5 AIR

ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА ВИЩОГО КЛАСУ

iOS7 є мега потужною операційною системою мобільних пристроїв, знаходиться на одній сходинці з лідерами. Подарує Вам комфорт і свободу дій своєю неймовірно багатою функціональністю. Apple iPad7 Air подарує Вам максимальну швидкість, насолоду та комфорт під час виконання Ваших повсякденних задач.

Операційна система APPLE IPAD5 AIR

УСІ ВАШІ ЗАХОПЛЕННЯ ЗАВЖДИ ПОРЯД З ВАМИ

Планшет допоможе Вам скоротати час найзахопливішими заняттями. Ви можете створювати музику, читати улюблену літературу, грати в найкращі ігри, створювати презентації, спілкуватись у відео-чатах, фотографувати... Величезна різноманітність програмного забезпечення надасть Вам просто неймовірно багатий вибір для Вашого захоплення.

Додатки в APPLE IPAD5 AIR
4595
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-07-20 18:53:24

Коментар: Совершаю покупки в этом магазине неоднокрптно. В этор раз брал броньована поліуретанова Boxface для Xiaomi Mi A1/Mi5x, накладку для Xiaomi Mi A1/Mi5x силікон MiaMI Skin Shield Синій и наушники вакуумні безпровідні з мікрофоном Redmi AirDots Black. Наушники и чехол отлисно, а вот пленка была без верхнего слоя и поэтому была жутко пацарапана, будто она была в пользовании не меньше года, поэтому на телефоне она сейчас выглядит убого, придется другую покупать

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

АКСЕСУАРИ: Планшет 9.7" Apple iPad5 Air Space Grey 16 GB/ Wi-Fi

Вiдгуки про Планшет 9.7" Apple iPad5 Air Space Grey 16 GB/ Wi-Fi

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Планшет 9.7" Apple iPad5 Air Space Grey 16 GB/ Wi-Fi

Знятий з виробництва
6434
Повідомити коли з'явиться