2015-09-25

Обери свою камеру - отримай свій комплект подарунків!

Екшн-камери GoPro та подарунки до них

     Увага! Тільки до 19 жовтня Ви маєте можливість придбати екшн-камеру GoPro та отримати в подарунок 2 аксесуари для екстремальної зйомки. Кожен з яких має за мету покращити Вам умови для фіксації неповторних кадрів, вражаючих моментів, які назавжди залишаться у вашій пам’яті.

Екшн-камери які беруть участь у акції: 

 

 

 

 

 

Кожна з придбаних екшн-камер дає Вам можливість отримати у подарунок один з наступних комплектів:

1 комплект:

А) Вставки Anti-Fog Inserts (AHDAF-301) - Набір протизапотіваючих вставок GoPro Anti-Fog Insert призначені для запобігання запотівання в холодну і вологу погоду лінзи вашої GoPro.

Б) Кріплення Grab Bag (AGBAG-001) - Набір універсальних кріплень Grab Bag of Mounts надійно кріпить будь-який захисний бокс для камер в самих різних положеннях на рівній або вигнутій поверхні.

2 комплект:

А) Кріплення Tripod Mount (ABQRT-001) - Набір кріплень на штатив GoPro Tripod Mounts дозволяє швидко і зручно кріпити камеру до стандартного фотоштативу.

Б) Кріплення Roll Bar Mount (GRBM30) - Кріплення на трубу / раму діаметром 3.5 см-6.35 см GoPro Roll Bar Mount ідеально підходить для кріплення на решітці радіатора, рамі велосипеда та ін.

3 комплект:

А) Комплект захисних кришок, вироби з пластику Caps+Doors (ALCAK-302) - Комплект захисних кришок GoPro Caps + Doors New включає в себе скляну захисну лінзу, яка одягається на панелі камери GoPro, щоб допомогти захиститися від бруду, пилу і подряпин при використанні камери поза корпусу.

Б) Поплавок Floaty Backdoor (AFLTY-003) - Поплавок та водонепроникна задня кришка Floaty Backdoor дозволяє камері триматися на воді. За допомогою клейкого шару ЗМ, поплавок приєднується безпосередньо до задньої кришки боксу. Присоска не призначена для утримання камери у висячому положенні.

4 комплект:

А) Кріплення Gooseneck (ACMFN-001) - Універсальне гнучке шарнірне кріплення Gooseneck підходить до будь аксесуарам GoPro, розкриваючи нові можливості для професійних екшн-зйомок. Регулюйте «шию» Gooseneck і вибирайте кут огляду так, як потрібно вам. Ідеально для зйомок у важкодоступних місцях.

Б) Кріплення Vented Helmet Strap Mount (GVHS30) - За допомогою кріплення на вентильований шолом GoPro Vented Helmet Strap Mount ви можете встановити захисний бокс для камери на будь-який вентильований шолом.

5 комплект:

А) Кріплення Gooseneck (ACMFN-001).

Б) Кріплення Tripod Mount (ABQRT-001).

6 комплект:

А) Кріплення Surfboard Mounts (ASURF-001) - Кріплення на дошку для серфінгу / вейка GoPro Surf Mounts дозволяє прикріпити ваш захисний бокс на дошку для серфінгу або вейка, каяк, корпус човна або будь-яку іншу низькопрофільну поверхню, яку ви плануєте помістити в воду.

Б) Поплавок Floaty Backdoor (AFLTY-002)/AFLTY-003.

7 комплект:

А) Кріпление Mik Stand Adapter (ABQRM-001) - Кріплення-адаптер для стійки мікрофона Mic Stand Adapter дозволить зафіксувати камеру швидко і легко. Призначений для стандартних мікрофонних стійок, а завдяки адаптеру, в тому числі, і для європейських.

Б) Зарядний пристрій Wall charger (AWALC-001) - Мережевий зарядний пристрій GoPro Wall Charger дозволяє заряджати до двох камер GoPro від будь-якої настінної розетки в світі.

8 комплект:

А) Зарядний пристрій Car Charger (ACARC-001) - Автомобільний зарядний пристрій GoPro Auto Charger дозволяє заряджати камери в автомобілі.

Б) Базовий набір тросів TETHER BASE ACCESSORY KIT (ATBKT-005) - Набір для додаткової фіксації GoPro Camera Tethers дозволяє додатково закріпити будь-який захисний бокс або кріплення. Запобігає втраті камери. Для зйомок в будь-яких складних умовах.

Акція діє з 21.09.2015 р. до 19.10.2015р.
Поспішайте, кількість товарів обмежена.
Акція не сумується з іншими пропозиціями в інтернет-магазині MTA.ua (Мультимедіа).

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.