з 09:00 до 21:00

Принтери струменеві, інтерфейси: wi-fi

Відгуки про товари

суперовий варіант для тих хто хоче суттєво економити на картриджах, чорнило можна заливати в контейнери і друкувати скільки хочеш, якість друку на високому рівні, працює чудово, є можливість друку на дисках, дякую Мультимедіа за цей EPSON L805!

user

Неплохой фотопринтер для цветной печати. Максимальное расширение - 300 на 300. Для печати нужно специальное приложение, без проблем установила его на айфон, через него передаем снимки на печать. Печатает быстро, хорошая цветопередача. За свои деньги - отличный вариант

user

Пишу коментар одразу після запуску. І це просто фантастично!До цього в мене був досвід роботи зі струменевим принтером років 15 тому, чб, коли шприцом чорнила в картридж вприскував. А роки 2 тому в мене зявився епсон хр342 безчиповий від одного досить відомого магазину. І то була катастрофа. Там одразу якусь галочку провтикав, він обновився з інтернету і все, треба везти в сервіс на перепрошивку. В мене принтер трохи мандрівник. І зовнішній снпч - то біда. То він плювався, то він не друкував, то ще щось. Тут же зовсім інша річ. Пляшечки-непроливайки для чорнил - бомба! Заповнив собі пляшечку потім новими чорнилами, перевернув і воно саме собі залилося в картридж. Руки чисті. Навіть домогосподарка впорається з тією інструкцією.Відверто оцінити надійсність і економічність не можу. Але хіба друкувати вдома 100 сторінок на місяць за 10 коп/стр, умовно, чи за 12 коп/стр є різниця? Були би промислові масштаби, то цей параметр би грав роль, а це домашня модель! То не є критерій.

user