Штатив Velbon C-400/F

Код товару: 001-43171
Знятий з виробництва

Допоможемо підібрати аналогічний товар!

телефонуйте 095 405 15 15
Ціна:
633 грн

Схожі Штативи

Velbon C-400/F – це штатив для, переважно аматорських, відеокамер. Даний штатив виконаний із високоякісного алюмінію, та має вагу в 1,3 кг. При цьому цей аксесуар здатний витримувати на собі камери вагою до 2кг. Ноги штативу виконані з трьох, різноманітних, секцій, що забезпечує йому чудову стійкість, навіть на нерівних поверхнях. Даний штатив буде чудовим вибором для проведення якісної відеозйомки, адже він повністю нейтралізує ефект тремтячих рук. Окрім цього, дана модель штативу обладнана спеціальною відео-головкою, що має спиртовий рівень, для найкращого встановлення камери.

Компактні розміри

Штатив Velbon C-400/F є дуже комфортним для перенесення, адже у складеному стані його висота буде становити всього 57 сантиметрів. Це дозволить Вам легко переносити його з одного місця на інше, а також, навіть, перевозити його у громадському транспорті. Треба відмітити, що даний штатив чудово тримається в руках.

Максимально якісна зйомка

Використовуючи штатив Velbon C-400/F Ви легко зможете зняти відеокліп солідного рівня, адже за допомогою даного аксесуару камеру можна встановити максимально рівно, та знімати без найменших сіпань. Висота розкладеного штативу складає 146 см, чого вистачає для забезпечення якісної зйомки.

4255
оцінок
ІНДЕКС НАДІЙНОСТІ
відмінно
94% клієнтів рекомендують наш інтернет-магазин і надалі планують здійснювати у нас покупки
| 2019-02-18 10:54:22
Недоліки: немає
Переваги: Обслуговування та сервіс

Коментар: Ідеальний магазин. Дякую Вам ви найкращі

Залишіть перший відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Вiдгуки про Штатив Velbon C-400/F

Відгуки для даного товару відсутні

Написати відгук

Повідомити про відповідь на ел.пошту

Штатив Velbon C-400/F

Знятий з виробництва
633
Повідомити коли з'явиться