Статті

ПК або персональний комп’ютер – незамінна річ у сучасному світі. І хоч серед користувачів з кожним роком все частіше виникають дискусії стосовно того а чи взагалі він потрібен або навіщо нам ПК, якщо існують потужні ноутбуки, планшети, телефони? Та будь-який досвідчений користувач переконає вас, що персональний комп’ютер просто неможливо повністю замінити.
15 лист 2019 Читати
Розумні годинники, смарт-годинники або ж smart-watch – гаджети нового покоління, які щороку набирають все більшу популярність на ринку техніки. Вони зручні, компактні та багатофункціональні, можуть бути водонепроникними, протиударними та суперстильними.
12 лист 2019 Читати
Sony Playstation – найпопулярніша ігрова приставка серед геймерів по всьому світу.  Вона не втрачає своїх позицій вже більше трьох десятиліть, постійно вдосконалюючись та радуючи користувачів покращенням функціоналу.
7 лист 2019 Читати
Вже зовсім скоро настане улюблений день всіх  українців –  Чорна п’ятниця або Шалений розпродаж. Цей день став для нас уже справжньою традицією. Щороку ми з вами з нетерпінням очікуємо останньої п’ятниці листопада, адже знаємо, що саме тоді можна купити омріяні товари з величезними знижками.
4 лист 2019 Читати
AirPods – навушники, які мають найбільший попит серед користувачів у всьому світі. Ще б пак, вони зручні, невеликі, мають стильний дизайн та продуману форму. Але компанія Apple на цьому не зупинилась і розробила нові удосконалені Apple AirPods Pro, які будуть доступні на вітчизняному ринку з середини листопада.
1 лист 2019 Читати
Незабаром вся нечисть буде святкувати своє «професійне» свято – Хелловін. Ніч з 31 жовтня на 1 листопада – найжахливіша ніч року. Напередодні цього свята ми вирішили пригадати найстрашніших героїв топових фільмів жахів та трішки пофантазувати. Погнали!
18 жовт 2019 Читати