Статті

Геймерське крісло — це сучасний винахід, який суттєво спростив життя багатьом професійним гравцям та простим людям, які надто довго проводять час перед власним комп'ютером. Регулярні перенавантаження, незручні пози, ігрові марафони довжиною в 8 і більше годин: все це не тільки завдає шкоду вашому здоров'ю, але й залишає суттєвий дискомфорт.
22 трав 2018
Читати
Правильно обрати моноблок — це важливо, адже саме від вашого вибору залежить його майбутнє використання та комфорт під час цього процесу. Не забувайте, що ціна моноблоку напряму залежить від його потужності, і навпаки. Сьогодні консультанти mTa.ua підібрали для вас по дві найкращі моделі серед дорогої, середньої та бюджетної цінової категорії для того, щоб кожен зміг найти оптимальну для себе модель.
21 трав 2018
Читати
Ми змінили адресу сайта multi-media.com.ua на простий та лаконічний mTa.ua. В Чернівецьких магазинах залишились звичні впізнавані вивіски МУЛЬТИМЕDIA. В Києві та Львові — mTa.
20 трав 2018
Читати
Моноблоки хоч і набирають популярність швидкими темпами, але все ж вони ще не так відомі, як хотілося б. Багато хто навіть не знає, що це таке і як вони виглядають. Консультанти mTa розкажуть вам усю необхідну інформацію про моноблоки, їх переваги та недоліки, а також допоможуть обрати правильний варіант серед запропонованого асортименту.
11 трав 2018
Читати
Обрати найкращий монітор буває непросто, особливо якщо не мати уявлення про особливості та різновиди моніторів. Представлені в рейтингу моделі — кращі за версією багатьох оглядів та відгуків користувачів, які на власному досвіді переконались в їх якості та комфорті при використанні. Використовуйте тільки найкращу цифрову техніку, попіклуйтесь про свої очі та зір.
10 трав 2018
Читати
Якщо ви хочете вибрати і купити монітор, який буде служити багато років поспіль, не потребуючи заміни – ви прийшли за адресою! Ця стаття є підбіркою корисної інформації, яка допоможе вибрати правильну модель, яка буде відповідати усім вимогам. І зовсім не важливо, чи ви дизайнер, геймер, або звичайний користувач, який купляє його для повсякденних розваг. На сучасному ринку цифрової техніки існує безліч варіантів з різноманітними характеристиками, завдяки чому ви зможете без проблем вибрати саме те, що вам потрібно.
2 трав 2018
Читати