Статті

Компанія Xiaomi презентувала фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4. 
18 черв 2019 Читати
Минув рік, а флагман Huawei P20 до сих пір займає популярну нішу лідерів у сфері камерофонів. Прийшов час Huawei P30, і, здається, компанія попрацювала у поті чола, щоб стрибнути вище своєї голови.
1 Квіт 2019 Читати
Березневі презентації стали своєрідною традицією для яблуневих монополістів.  За останні 8 років таку подію Apple влаштовувала 5 разів. 2018 рік був дійсно продуктивним та урожайним для компанії, адже нове життя отримали майже всі лінійки ґаджетів. 
27 бер 2019 Читати
26 березня, о 15:00, Huawei почне свою презентацію під девізом «Переписуємо правила». У Парижі нам продемонструють смартфони, про які вже давно шепочуть інсайдери, і новини про які просочуються у всі технологічні блоги.
25 бер 2019 Читати
У цій статті наші друзі з pingvin.pro розкажуть, в чому полягає небезпека придбання б/у ґаджета та як раптом не придбати "кота в мішку".  Вживані речі – це знахідка для тих людей, у яких не вистачає грошей на нові або для тих, хто не хоче сильно витрачатись. Нічого поганого в цьому немає, якщо ви не забобонні і не гидливі. І по суті, це особисте діло кожного. А особливо, якщо якась річ вам потрібна лише «на раз». Однак, купувати вживані ґаджети – це не найкраща ідея. Чому? Бо на вас може чатувати багато «підводних каменів». Ми розкажемо, на що варто звернути увагу, якщо ви все ж вирішили придбати вживаний ґаджет. Оскільки найчастіше купують вживані смартфони, то і приклади будуть наводитись враховуючи цей факт.
7 бер 2019 Читати
Безпровідні навушники і XIAOMI стало негативним сполученням слів після виходу їхньої першої моделі. Перший млинець грудкою, як то кажуть. Але китайці вирішили не здаватись.
7 бер 2019 Читати