2016-02-10

Адаптер USB On-The-Go (USB OTG)

Як під'єднати клавіатуру до смартфону? Цікаво? :) Читайте тут!..

Мабуть у кожного із нас колись виникала потреба підключити до свого смартфону пристрій, який зазвичай використовується в роботі з персональними комп'ютерами. Мрії збуваються. 

До вашої уваги - чудове рішення: USB-адаптер On-The-Go (що в перекладі озн. «постійно в русі», в ногу з інноваціями!), до якого можна під'єднати безліч цікавих для вас пристроїв. Наприклад, флешку з фільмами або office-документами, мишку, клавіатуру і ще багато аксесуарів, які ми з вами сьогодні розглянемо.

Адаптер для смартфону Адаптер для планшету

Раніше таким могли похвалитися тільки iPad, але зараз не відстають і Android-гаджети. По суті мало хто про це знає, виробники не давали як такої реклами, але самі бачите - варіанти існують.

Приєднаний адаптер USB On-The-Go

USB OTG – це зовнішній USB-порт, який підключається до порту Micro-USB, наявному у вашому телефоні або планшеті, і дозволяє приєднувати девайси, що використовують стандарт USB 2.0 або 3.0. Адаптер перетворює смартфон чи планшет у USB-хост, який з'єднується з іншим гаджетом і живить його.

Нажаль USB OTG підтримують не всі Android-девайси. В основному підтримка USB-хосту починається від версії Android 3.1 і вище.

Також існує ймовірність того, що виробники можуть включити підтримку USB в наступному оновленні Android і на інших пристроях. Для тих, хто не бажає чекати, функцію USB-хосту можна активувати, але необхідно спершу отримати root-права (права суперкористувача).

Щоб бути впевненим у активності функції, варто лише підключити адаптер і ви одразу побачите сповіщення на дисплеї. Це означає, що телефон або планшет розпізнав адаптер і готовий до підключення USB-девайсів.

Вміст флешки відображається на дисплеї смартфону Вміст флешки відображається на дисплеї планшету

На даний момент ми знаємо тільки декілька аксесуарів, які можуть підключатися через USB OTG і самим популярним є синхронізація з флеш-накопичувачем. Однак існує ще дуже багато цікавого, з чим ви зможете із задоволенням працювати. Їх ми зараз і розглянемо:

USB-накопичувач (флешка). За допомогою флешки ви зможете передивлятися відео, гортати фото чи слухати музику. Також є навіть можливість перекидання даних з флешки в пам'ять телефону або планшету.

Синхронізація даних флешки та смартфону

Мишка. Безпровідна чи провідна - не грає ролі, будь-яку можна підключити. При з’єднанні на дисплеї з’являється курсор, з яким можна працювати у звичному режимі.

Клавіатура. Повноцінна заміна віртуальній клавіатурі у пристрої.

При під'єднанні мишки на дисплеї з'являється звичний курсор

USB-хаб. За допомогою хабу можна задіяти два пристрої одночасно, наприклад, мишку та клавіатуру. Але підключення декількох аксесуарів приведе до зниження тривалості роботи акумулятора. Хоча, в такій ситуації це і не важливо (Counter Strike чекає).

Зовнішній жорсткий диск. Можна підключити тільки ті жорсткі диски, які мають спеціальний блок живлення і підключаються у звичайну розетку. Інші живляться через USB, через що Android-пристрої їх не "тянуть".

Кардрідер. Підключайте будь-які формати своїх флеш-накопичувачів, завантажуйте щойно зроблені вами фото, відео.

Адаптер USB-To-Ethernet. За допомогою такого адаптера ви можете підключити кабельний інтернет напряму в пристрій. (Дана ситуація актуальна в тих випадках, якщо у вас відсутній доступ до мережі Wifi).

Відео програється одразу з флеш-накопичувача

Заради інтересу ми протестували суміжність Android-пристроїв з принтером та сканером штрих-кодів. Сканер знайшло як клавіатуру, але працює нормально, а ось принтер потребує тільки вендор Samsung.

Адаптер USB On-The-Go для смартфону та принтеру

У підсумку можу сказати, що з такими можливостями адаптер USB OTG дуже і дуже шикарний варіант. Розкрийте увесь потенціал вашої цифрової техніки!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.