2016-08-19

Android TV приставка чи новий телевізор

Перетвори свій телевізор в комп’ютер із Android TV

Android TV – це смарт ТВ приставка, розроблена Google та працює на операційній системі Android.

Цей пристрій забезпечує підтримку усіх функцій якими ви вже користуєтесь на телефоні або планшеті (звісно, якщо вони базовані на ОС Android). Це, звичайно, не означає, що ви будете приймати дзвінки через телевізор або писати смс, але отримаєте легкий доступ до розваг та навігації по просторам Інтернету. Така приставка смарт тв зробить телевізор розумнішим та зручнішим у використанні через єдиний інтерфейс.

Пристроєм можна керувати за допомогою голосових команд – одна з найкорисніших можливостей продуктів Google на даний момент, також як і керування через інші пристрої, наприклад, телефон чи годинник під управлінням ОС Android. Вони можуть запускати абсолютно всі додатки для Android, в тому числі веб-браузер та ігри. Присутня підтримка додаткових пристроїв, таких як геймпад для кофортної гри на великому екрані, бездротової клавіатури та мишки.

Поширення смарт тв приставок забезпечує широкі можливості для розробки розважальних та інформаційних додатків та адаптація їх під екрани великої роздільної здатності. Це може бути що завгодно, від додатків прогнозу погоди, аж до ігор. Android TV дозволяє швидко налаштувати зміст вашого телевізора, щоб задовольнити будь-які потреби.

Сучасна смарт тв приставка вміє більше ніж ти думаєш

Анроід тв приставки бувають різних форм і розмірів, але в основному вони не займають багато місця та відрізняються лише функціоналом та потужністю.

Розміри Анроід тв не важливі – головне функціональність

Що потрібно враховувати?

Інтерфейси підключень – один з головних пріоритетів. Це може звучати елементарно, але без необхідних портів, ви навряд чи зможете використовувати пристрій за призначенням. Більшість андроїд тв приставок оснащені портом HDMI та вихідною роздільною здатністю 1920х1280 (Full HD). Немає сенсу купляти дорогу Андроїд тв приставку з роздільною більше Full HD, якщо роздільна здатність вашого телевізора менша. Враховуйте діапазон підтримуваних файлів, оскільки існує безліч різних відео і аудіо форматів. Також важливо придивитись до типу мережевого підключення, якщо у ваші плани входить перегляд сервісів IPTV, необхідно вибрати приставки із Ethernet – портом, та обов’язково підтримку бездротової мережі.

Android TV чи телевізор з Smart TV?

Що брати: Android TV чи Smart TV?

З кожним місяцем потужність телевізорів збільшується, функціональність покращується, більшість з них оснащені платформами Smart TV. Чим дорожчий телевізор, тим потужніша платформа, яка нічим не поступається новим настільним андроїд тв приставкам, але більшість людей не збираються змінювати телевізор для отримання додаткових функцій, які існують у нових телевізорах.

Android TV – рішення, яке забезпечить будь-який телевізор необхідними функціями та можливостями, незалежно від потужності самого телевізора.

Суттєвої різниці між Smart TV та Android TV немає, обидва пристрої можуть забезпечити вам безліч інтелектуальних функцій, але який з них купити, вирішувати вам в залежності від вимог. Якщо ви плануєте купити новий телевізор і бюджет дозволяє обрати одну з кращих моделей, зверніть увагу на телевізори із вбудованими смарт тв приставками. Якщо ви не збираєтесь змінювати телевізор, але бажаєте більше можливостей – придбання приставки Android TV буде для вас кращим вибором.

Актуально: Смарт тв приставка від Apple

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.