2016-02-10

Чому телефон сам по собі вимикається?

4 найбільш поширених причини

Раптове вимкнення мобільного телефону без Ваших команд є досить неприємною особливістю. Але навіть таку проблему можна вирішити самостійно перш ніж бігти в сервісний центр.

Проблема в акумуляторі

Однією з причин такої поведінки телефону може бути акумулятор. Можливо, погане з'єднання між контактами акумулятора і телефону або несправність самої батареї. Перевірити це досить легко, якщо є інша батарея такої ж моделі вставте її на деякий час. Якщо все гаразд - тоді просто замініть стару батарею.

Несправне програмне забезпечення

Самовідключення може статися через збій програмного забезпечення апарату. Такий вид поломки краще ремонтувати саме в сервісному центрі.

Механічне пошкодження

І найчастіше така проблема з телефоном виникає через механічні пошкодження. Якщо Ваш телефон почав вимикатися після падіння або удару, проблема може бути в пошкодженні материнської плати телефону або її елементів. Це теж можна перевірити. Спробуйте погнути та поскручувати телефон руками але без зайвого фанатизму! Якщо після цього телефон завис або вимкнувся це означає, що причина знайдена. Вам необхідно звернутися в центр ремонту цифрової техніки, під гарантійне обслуговування даний вид пошкодження не підпадає.

Прошивка

Оновлення прошивки може врятуванти від багатьох проблем. Спробуйте оновити програмне забезпечення Вашого апарату самостійно або ж віднести телефон в цетр ремонту цифрової техніки.

Якщо всі перераховані вище варіанти не підходять до Вашої ситуації, спершу зверніться за гарантійним обслуговуванням, якщо термін гарантії ще не сплив. В іншому випадку, звертайтесь до СЦ Мультимедіа, де швидко діагностують причину несправності та якісно її усунуть.

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.