2015-07-24

Чому Ви не повинні брати ваш смартфон в ліжко?

Вже 11 вечора, Ви сидите перед телевізором, гортаючи свій смартфон, можливо, перевіряєте пошту, дивитися стрічку новин в соціальних мережах, чи просто переглядаєте фото друзів в Instagram. А потім голову в подушку, ставити телефон на столик, чи просто біля себе і поринаєте у світ снів. Якщо ця процедура здається вам знайомою, тоді вам варто читати далі.

Виявляється, що смартфон, планшет або комп'ютер, може вплинути на продуктивність вашого сну. Смартфони вивільняють синє світло. Що це таке? Це випромінювання яке зменшує мелатонін у вашому організмі, мелатонін – це гормон сну, завдяки якому ми глибоко засинаємо. Екран гаджета виділяє, так зване, синє світло в результаті наш сон втрачає свою міцність та продуктивність. Бували у вас такі випадки, коли ранком прокидаєшся зовсім без енергії? Задумайтеся, можливо, це все винна вашого улюбленого смартфону.

І це ще не все. Використання смартфона в нічний час, може тримати ваш мозок у стані підвищеної готовності, що перешкоджає отримати хороший відпочинок в ночі. Всі дії які виконуються на вашому гаджеті, дають команду мозку працювати, хоча в такий час він повинен бути найменш активний. Навіть, якщо ви просто тримаєте телефон в руці існує певна частина мозку, яка готова завжди реагувати на нього. Це як звичка, готовність до використання. Тому ваш мозок не зможе повноцінно розслабитись та відпочити.

І навіть це ще не все. А ні, хоча все. Але хіба цього мало? Турбуйтеся про своє здоров'я, щоб почувати себе енергійно та бути в тонусі. Висновок: відпочивайте і дайте відпочити своєму гаджету.

Було корисно? Ставте лайк!

Є пару хвилин? Ось відмінне доповнення до цього посту - Читайте прямо зараз: Три речі, які зроблять Ваші заняття спортом приємнішими

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.