2014-12-10

Чи варто взагалі клеїти плівку?

Захищати чи не захищати - ось в чому питання, думки щодо якого розділилися. Хтось, в пориві турботи про улюблений пристрій, захищає його плівкою та чохлом, а хтось не признає будь-яких "абгрейдів" та полягається на сучасні технології, типу Gorilla Glass. Кожен вибір по своєму правильний та зручний для користувача.

Якщо ж Ви хочете зберегти гарний зовнішній вигляд свого улюбленого пристрою та не переживати якою стороною класти його на стіл, чи, поспіхом поклавши смартфон в кишеню, згадати, що там вже лежать ключі і копійки - захисна плівка буде не зайвою. Також захист дисплею буде корисним для дівчат та жінок, які полюбляють носити сережки, екран у цьому випадку може подряпатися просто під час розмови.

У цій статті ми розкажемо про види захисних плівок та розглянемо найкращі з них, але спершу давайте дамо відповіді на найбільш популярні запитання, які виникають при прийнятті рішення "Чи варто взагалі клеїти плівку?"

Чи псує захисна плівка зовнішній вигляд мобільного телефону?

Сучасні матеріали та технології виробництва надтонких плівок роблять їх практично невидимими на Вашому пристрої, щоб розгледіти якісно поклеєну захисну плівку на смартфоні потрібно дуже добре придивитися.

Чи впливає плівка на чутливість сенсорного дисплею?

Наклеєна захисна плівка не чинить ніякого впливу на чутливість сенсорного дисплею. Звичайно, після поклейки Ви тактильно відчуєте різницю, але на управління та відгук сенсорного дисплею плівка не вплине.

А раптом залишаться сліди після видалення захисної плівки?

Сучасні плівки виготовляються на основі полімерних матеріалів на силіконовій основі. Це означає, що плівка просто "накладається" на екран і прилипає до нього не завдяки клею, а завдяки фізичним властивостям полімеру. Таким чином навіть після кількох років експлуатації екрану з плівкою, при видаленні від неї не залишиться ні сліду.

Сьогодні на ринку представлена ​​величезна кількість захисних плівок різних типів, тому для свого девайса Ви можете придбати захисну плівку, яка найбільше відповідає Вашим потребам. Пропонуємо Вам ознайомитися з видами плівок, які найбільш широко представлені в мережі "Мультимедіа".

Глянцеві захисні плівки

Глянцеві захисні плівки

Переваги глянцевих плівок:

 • майже непомітні на екрані девайса;
 • забезпечують якісну передачу кольорів;
 • зберігають яскравість екрану;
 • добре приховують дрібні подряпини, які встигли з'явитись на поверхні дисплею при використанні пристрою без плівки;
 • захищають пристрій від появи нових пошкоджень.

 

Матові (антиблікові) захисні плівки

Матові (антиблікові) захисні плівки

Переваги матових плівок:

 • по матових плівках краще ковзає палець, що полегшує управління пристроєм;
 • відбитки пальців майже непомітні;
 • стійкі до подряпин;
 • антиблікові плівки дозволяють з повним комфортом користуватися девайсом при будь-якому освітленні, навіть на яскравому сонці, так як промінь світла розсіюється при попаданні на матову поверхню захисної плівки і не створює бліки та відображення.

Протиударні захисні плівки

Переваги протиударних плівок:

 • високий ступінь захисту екрану від механічних пошкоджень та зниження ризику появи тріщин при сильних ударах
 • чутливість і яскравість екрану зберігається практично на початковому рівні, так як товщина протиударних плівок не набагато товща за стандартні.

Протиударні захисні плівки бувають глянцевими так матовими.

Також хочемо Вам розповісти про незначні недоліки, які виникають при експлуатації пристрою із захисною плівкою. Наприклад глянцеві плівки спричиняють невелике блікування дисплею, а також на них видно відбитки пальців. Матові плівки, завдяки своїм антибліковим властивостям сприяють незначному зниженню контрастності дисплею та виникненню невеликого ефекту зернистості, що стає помітним на білому фоні.

Але прогрес не стоїть на місці. Стали з'являтися технологічні плівки, що поєднують у собі кращі особливості глянцевих, матових та протиударних моделей плівок, а також деякі властивості сучасних дисплеїв (олеофобне покриття). Цікаві аксесуари такого роду є у американської компанії SGP. Розповімо детальніше про найкращі плівки SGP:

SGP Steinheil Ultra Oleophobic
arrow

Плівка SGP Steinheil Ultra New Series Optics є чимось середнім між прозорою і матовою. Вона практично не впливає на якість зображення при цьому значно менше відблискує (у порівнянні із звичайною глянцевою плівкою) та не збирає відбитки пальців завдяки спеціальним мікроканалам.

 

 

SGP Steinheil Ultra Oleophobic
arrow

SGP Steinheil Ultra Oleophobic - глянцева плівка із спеціальним олеофобним (анти-масляним, жировідштовхуючим) покриттям, що перешкоджає появі відбитків пальців та зберігає дисплей в чистоті. При цьому плівка абсолютно прозора і настільки тонка, щоб помітити її на смартфоні потрібно добряче придивлятись.

 

 

SGP Steinheil Ultra Oleophobic
arrow

SGP Steinheil Ultra New Series Crystal - кришталево прозора та надтонка глянцева плівка, яка ідеально підійде для людей, що взагалі не хочуть відчувати чи бачити її на своєму апараті. В неї є спеціальне покриття, яке запобігає виникненню райдужного ефекту на світлі, антиблікове покриття дає можливість користуватись гаджетом комфортно навіть в яскравий сонячний день, а завдяки спеціальному силіконовому шару, плівку можна із легкістю поклеїти без пухирців.

 

 

SGP Steinheil Ultra Oleophobic
arrow

SGP Oleophobic Coated Tempered Glass Series "Glass T" - унікальна протиударна захисна плівка. Її унікальність полягає в тому, що це потужне захисне скло товщиною всього-на-всього 0,4 мм! Крім захисних властивостей, плівка має також олеофобне покриття, що перешкоджає появі відбитків пальців. А найголовніше – прекрасно захищає від механічних пошкоджень. Навіть якщо Ваш пристрій впаде екраном на тверду поверхню – з ним нічого не станеться, тому що "Glass T" прийме удар на себе.

 

Окрім SGP, існує ряд фірм, які вміють якісно захистити Ваш пристрій – це Ozaki, Capdase, Moshi, GelaSkins, Nillkin та інші. Серед них хочемо виділити польську компанію MyScreen. Їх серію захисних плівок MyScreenPROTECTOR вже активно використовують тисячі користувачів у європейських країнах. Відмінною рисою плівок MyScreen є технологія нарізання лазером, що забезпечує краще прилягання до стінок пристрою та тривалий термін служби плівок.

Захисні плівки

В "Мультимедіа" плівки MyScreen представлені в широкому асортименті (глянцеві, матові, з антибактеріальним та олеофобним покриттям) для найпопулярніших моделей смартфонів Samsung, HTC, Sony, Lenovo, Nokia, а також iPhone.

Саме в «Мультимедіа» Ви зможете обрати дійсно якісну та надійну захисну плівку для свого телефону, а також придбати її за низькою ціною.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.