2018-11-19

Ігри для Playstation 4

 

Бестселери для ps4

Згадуючи той час, коли Ми були дітьми, мимоволі хочеться повернутися в ті безцінні моменти. Пам’ятаю, як бавилися зранку до самого вечора з друзями, уявляючи що ми супер-герої, їздили на велосипеді чи грали у футбол. Але чим дорослішими ми стаємо, тим більше забуваємо присвячувати час собі та розвагам, занурюючи себе в роботу. Зрозуміло, що ми вже не будемо бігати уявляючи себе супер-героєм. Та технології не стоять на місці, і тут вони йдуть нам на зустріч, пропонуючи таку цікаву річ, як – ігрова приставка.

Ігрові приставки виробляють небагато компаній, одним з лідерів яких є PlayStation. В них Ви маєте змогу пограти в того самого Супермена, політати на космічному кораблі, поїздити по вулицях Парижу, і це тільки дуже маленький список того, як можна зануритись в ігри. І саме про ці найкрутіші ексклюзивні ігри для PlayStation 4 підготовлена наша стаття та відео.

Отож почнемо. Найкрутіші ексклюзивні ігри на PS4. Тут ми розповімо Вам про ігри, які наробили багато галасу за рахунок своєї ексклюзивності; ігри, які вриваються в ТОП найкращих, залишаючи далеко позаду інших; ігри, які стали бестселерами; ігри, які визнані найкращими; та ігри, які можна спробувати і насолодитись тільки на PS4, і як би не хотілось, крім PS4, в них не можливо пограти десь ще. У цьому й полягає ексклюзивність даних ігор – вони унікальні, не стандартні, захоплюючі і розроблені лише для щасливих власників ігрових приставок Sony PlayStation. Розглянемо, для початку, деякі з них.

Відеогра Red Dead Redemption 2 розповідає про занепад епохи Дикого Заходу. У 1899 році майже всі шукачі золота працюють на великі компанії, а злочинці виловлені або знищені правоохоронцями. Банда голландця Ван дер Лінді - останні романтики цього світу, які не бажають підкорятися правилам. Після невдалого пограбування банку вони змушені тікати. Разом з ними ти будеш досліджувати величезний відкритий світ і захищатися від численних ворогів.Купити гру для пс4 ред дед редемпшн

Твоє головне завдання - підтримувати умови для виживання товаришів. Після облаштування табору їм знадобляться їжа, випивка, гроші і патрони. Добути їх можна різними способами - купити, отримати при пограбуванні або заробити при виконанні завдань. Через деякий час табір доведеться перенести, щоб сховатися від переслідувачів. Розробники створили дійсно безмежний світ. На щастя, тобі не треба витрачати години на подорож між двома точками. У грі є безліч видів транспорту, включаючи коней, вози, паровози і навіть шахтні вагонетки. Тільки ти вирішуєш, ким буде головний герой - холоднокровним вбивцею, здирником або сучасним Робін Гудом, щедро витрачаючим гроші на благодійність. Полюй в заповідних лісах, здобувай ресурси, виготовляй зброю, грабуй банки і викрадай людей заради викупу, але будь готовий зіткнутися із запеклим опором у вигляді законників.
Придбати гру асасінс крід одісей

Серія частин Assassin's Creed давно заслуговує право виступити окремим новим своєрідним жанром ігрової індустрії, який охоплює різні часові рамки, справжні історичні події разом з супутніми предметами побуту тих часів. Неодноразово розробники поверталися до витоків зародження ордена, але вперше за все існування Assassin's вийшла версія, яка розповість про народження і життя сміливих воїнів задовго до звичних всім подій, знаменуючи дату – 431 р. до н.е. 

У центрі подій виявляться герої - Алексіос або Кассандра на вибір. Кожен з них виступає своєрідною альтернативною версією однієї і тієї ж людини. Тому, віддавши перевагу дівчині або чоловікові, вся подальша історія буде відштовхуватися суто від взаємин цього персонажа з оточенням. Історичні факти також досить сильно грають роль. У місті активно будуть плестися інтриги, за його стінами учиняться набіги, а на устах у населення почуються фрази про занепалих і нових правителях. Не обійтися і без таємних змов напередодні страшної чуми.


Купити спайдер мен для плей стейшнВ Marvel's Spider-Man для PS4 від Insomniac Games ви зустрінетеся з найзнаменитішим супергероєм всіх часів, який обзавівся новими видовищними прийомами. До видатних акробатичних здібностей, імпровізації, випусканню липкого павутиння з рук і лазіння по стінах додано безліч нових елементів, ще жодного разу не з'являлися в іграх про Людину-павука.

Безперервний паркур, взаємодія з оточуючими елементами, нові бойові прийоми і кінематографічні моменти - такого Людини-павука ви ще ніколи не бачили. Поява нового Spider-Man стала можливою завдяки об'єднанню студії Marvel і Insomniac Games. Це вже не той Людина-павук, якого ви зустрічали в інших іграх і фільмах.Цей Пітер Паркер, куди вже більше набив руки на боротьбі зі злочинністю великого Нью-Йорка. Але в той же самий час, йому ніяк не вдається знаходити баланс між своїм особистим життям і кар'єрою, коли на його плечах лежить важкий тягар у вигляді безпеки мільйонів жителів міста Нью-Йорк.

Підведемо підсумок: PlayStation 4 – це одна із найпотужніших ігрових приставок в світі. В ній Ви можете пограти в ексклюзивні ігри від PS4, так і в звичайні мультиплатформові (не розроблених під одну консоль) ігри. Також ігрові приставки Sony забезпечуються частими оновленнями, покращеннями та розробленням все новіших та унікальніших ігор. Тому, якщо Ви плануєте покупку ігрової приставки, то PS4 – буде найкращим варіантом.

За переліченими вище та багатьма іншими іграми для PlayStation, Ви можете завітати в наші спеціалізовані відділи в роздрібних магазинах «Мультимедіа» за адресами: м. Чернівці, вул. Калинівська, 13к, м. Чернівці, вул. Головна, 265А , ТРЦ "DEPOt", 1-й поверх. Де у Вас є можливість обрати бажану для Вас гру та не лише побачити ігрову консоль, а й випробувати її.

Обрати ігрову приставку

Оновлено 16.11.2018

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.