2019-01-01

9 фактів, які ви не знали про Huawei

9 фактів, які ви не знали про Huawei

Компанія HUAWEI не тільки зруйнувала поширені в усьому світі стереотипи про якість китайської продукції, але, також, показала, що продукція "чесного китайця" з одного боку може бути недорогою і доступною, а з іншого - не поступатися якістю американської та європейської продукції.

Акція: До смартфонів Huawei - зовнішній акумулятор і фітнес-браслет у подарунок!

1. "Китайське досягнення". По дорозі завоювання світу

«Hua» - «Китай», і «Wei» - «досягнення»:

По-перше, розгляньмо, що означає назва компанії.

Huawei складається з двох ієрогліфів: «Hua» - «Китай», і «Wei» - «досягнення»: Отже, компанія "Китайське досягнення", яка була заснована в 1980-х роках, спочатку займалася виробництвом комунікаційного устаткування.
Починаючи з 1987 р. компанія поставила перед собою більш амбітне завдання: зробити з Китаю провідну країну в області технологій. "Досягає своїх цілей" компанія не була б гідна свого імені, якщо після досягнення успіху на батьківщині не перетнула б до "досягненню" цілей по завоюванню світ

2. Один з кращих брендів у світі

Huawei є першою китайською компанією, яка в 2014 році увійшла в рейтинг "Кращих світових брендів" від Interbrand.

Для того, щоб зрозуміти важливість даної події, зазначимо, що в цей список входять лише всесвітньо відомі бренди. Для визнання безперечного факту про всесвітньої популярності компанії Huawei, наведемо як приклад лише одну цифру. Протягом минулого року компанія продала 100 млн смартфонів. Таким чином, сьогодні Huawei є однією з найбільших виробників смартфонів.

3. Huawei включений в список 100 найдорожчих брендів Forbes 2017 року.

Huawei включений в список 100 найдорожчих брендів Forbes 2017 року.
 

Американський журнал Forbes опублікував список 100 найдорожчих брендів світу. Китайська компанія Huawei зайняла 88 сходинку рейтингу. Таким чином, Huawei став єдиним китайським брендом в списку. Вартість китайського бренду була оцінена в $ 7,3 млрд, що, між іншим, на 9% перевищує показник минулого року.

4. Співпраця з Leica

Leica та huawei

Увага! Huawei співпрацює з всесвітньо відомою компанією Leica. Це не жарт.

Ім'я всесвітньо відомої німецької компанії, що виробляє фотоапарати, знайоме всім професійним фотографам, а також любителям фотографії. У той час як багато хто мріяв про одну можливості фотографувати за допомогою камери Leica, компанія Huawei потрясла всіх, надавши можливість користуватися камерою Leica на власному смартфоні за розумною ціною.
В результаті співпраці між двома компаніями, був проведений смартфон Huawei Р9 з двома камерами. Камера даної моделі має три переваги: ​​найбільш деталізована фотографія, регуліровка фокусування після зйомки та можливість широкого відкриття діафрагми.

5. Створення великої кількості робочих місць

У компанії працює понад 170 тисяч чоловік. Тепер заново прочитайте дану цифру і спробуйте її собі уявити. Кількість працівників тільки в головному офісі, розташованому в Китаї, становить 40 тисяч.

Спробуймо зрозуміти, чим займаються всі ці люди. Виявляється, люди, що працюють тут, не тільки володіють технічними, технологічними навичками, а також є новаторами. Майже половина, яка становить 45% від загального числа співробітників, займається науково-дослідницькою діяльністю.

6. 1 млрд доларів  Huawei інвестує в створення нових "хмар": нові можливості підключення до мережі з будь-якої точки землі.

 Huawei інвестує в створення нових "хмар"
 

Компанія Huawei розвиває свій cloud бізнес, інвестуючи в створення відкритих «хмарних» платформ.
За даними Mobile World Live, компанія Huawei має намір інвестувати 1 млрд доларів в створення нового cloud підрозділу.

Компанія також представила свою першу громадську послугу cloud під назвою ServiceStage, яка на даний момент відкрита для розробників / програмістів додатків.

7. Huawei SafeCity. Підвищує світову безпеку.

Huawei SafeCity

На щорічній конференції Communications World 2017, проведеної в кінці травня, компанія Huawei представила рішення SafeCity на технології eLTE.

Вона була створена в рамках спільної роботи компанії Huawei і її партнерів по підвищенню рівня світової безпеки. Ця стратегія спрямована не тільки на надання послуг муніципальним службам, а також на надання універсальних комплексних конвергентних рішень і послуг цілим державам. В основі даних рішень лежать бездротові мережі.

8. 5G мережа найближчим часом

5G мережа з Huawei

Ймовірно, багато хто намагається вгадати, коли, нарешті, буде створена мережа 5G і коли все ми зможемо нею користуватися. Будьте впевнені, що фахівці Huawei почали про це думати задовго до нас. Не тільки думати, а й активно діяти в цьому напрямку. Компанія Huawei виділила $ 600 млн виключно на розвиток технології 5G в 2013-2018 роках.

До речі, компанія є одним з світових лідерів в питаннях присвоєння патентів на технологічні новинки, що означає, що компанія постійно розробляє нові технології, надає інноваційні рішення, які також реєструє в якості інтелектуальної власності. Тільки в минулому році компанія запатентувала 3898 пропозицій.

9. Турбота про навколишнє середовище

Huawei - турбується за навколишнє середовище

Багато людей починають "піклуватися" про навколишнє середовище лише тоді, коли екологічна криза вже близька. Як у багатьох питаннях, так і в даному випадку Huawei намагається відрізнитися від інших великих компаній.

Компанія дбає про навколишнє середовище, про що свідчить одне з гасел: «Green Communications». Керівники компанії вважають, що одним з правильних варіантів збереження навколишнього середовища є енергетична ефективність.

Саме тому компанія постійно розробляє нові методи з метою скорочення кількості викидів, одержуваних від свого обладнання.

Подвійна камера смартфона Хуавей

Але це ще не все. Компанія Huawei довела, що може вивести стандарти китайського виробництва на зовсім інший рівень, надаючи такі новаторські ідеї, які, згодом, будуть копіювати навіть найвідоміші компанії.

Варто лише згадати, що компанія Apple зробила iPhone 7 з двома камерами тільки тоді, коли компанія Huawei представила свій новий смартфон P9.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.