2016-10-05

Безпечний перехід з Android на iOS

Пеходимо з андроїда на іос легко

Серед причин, через які люди побоюються переходів між різними платформами, є і побоювання втратити важливу інформацію. Контакти, історія повідомлень, фотографії та відеоролики, закладки в браузері і багато-багато іншого накопичується місяцями, роками і буде прикро, якщо доведеться починати все знову. Удвічі прикро, якщо додатки і дані взагалі пропадуть.

Move to iOS

Компанія Apple пропонує вирішення цієї проблеми: додаток «Move to iOS». З ним "міграція" стає швидкою, простою та безпечною, все, що потрібно, з легкістю переноситься на новий пристрій.

Що потрібно?

Додаток «Move to iOS» працює з операційними системами iOS 9 і iOS 10, а це означає, що з пристроїв Apple підійдуть:

 • iPhone 5 і старше;
 • iPad четвертого покоління і старше;
 • iPad mini другого покоління і старше;
 • iPad touch другого покоління і старше.

Що стосується Android, то підтримуються версії, починаючи з Android 4.0. Далі потрібно завантажити додаток «Move to iOS» з магазину Google Play і встановити його.

Якщо пристрої відповідають цим вимогам - поїхали далі.

Перш ніж перенесення даних почнеться, переконайся, що Android-смартфон підключений до Wi-Fi, а на пристрої Apple досить місця для файлів і даних, які планується перенести.

Якщо ти збираєшся перенести з одного девайса на інший закладки з браузера Chrome, обов'язково обнови Chrome на пристрої Apple до останньої версії.

Крок 1

При першому запуску пристрою Apple вибери «Перенести дані з Android» на екрані «Програми та дані». При цьому iOS повинна бути «чистою», якщо первинне налаштування системи вже виконане, необхідно виконати скидання і запустити процес ще раз.

Крок 2

Запусти на Android-смартфоні додаток «Move to iOS» і натисни «Продовжити». На екрані з'являться умови угоди, переглянь їх і прийми, далі слідуй інструкціям.

Натисніть далі

Перш ніж перенесення почнеться, переконайся, що Android-смартфон підключений до Wi-Fi, а на пристрої Apple досить місця для файлів і даних.

Крок 3

На пристрої Apple на екрані «Перенести з Android» потрібно натиснути «Продовжити». Якщо все в порядку, з'явиться код з 10 цифр. Для перенесення інформації використовується Wi-Fi-з'єднання, встановлене між двома девайсами, тому, навіть якщо один з них або обидва будуть сигналізувати про слабкість сигналу Інтернет, можна сміливо ігнорувати це попередження.

Крок 4

Введи код на Android-девайс і дочекайся, коли з'явиться екран перенесення даних.

Крок 5

На Android-смартфоні вибери дані, які необхідно перемістити. Перенести з одного апарату на інший можна:

 • контакти;
 • історію повідомлень;
 • фотографії з камери;
 • відео;
 • веб-закладки;
 • облікові записи пошти;
 • календарі;
 • фони для робочих столів

Натисни «Далі», і почнеться завантаження. Необхідно дочекатися її завершення, причому завершенням вважається той момент, коли смуга завантаження на пристрої Apple дійде до кінця - смуга завантаження на Android-смартфоні може зупинитися раніше.

Час, який буде потрібно на перенесення інформації, залежить від обсягу даних, які переміщуються.

Крок 6

Коли смуга завантаження на пристрої Apple дійде до кінця, натисни на екрані Android-девайса «Готово». На екрані пристрою Apple потрібно натиснути «Продовжити», після чого залишиться лише слідувати інструкціям, які будуть відображатися на екрані.

Крок 7

Перенесення інформації закінчено. Переконайся, що переміщено все, що ти хотів перемістити. Якщо перенести щось з Android-смартфона на iPhone або iPad не вдалося, завжди можна пізніше перемістити ці файли вручну.

Вуаля готово

Коли смуга завантаження на пристрої Apple дійде до кінця, натисни на екрані Android-девайса «Готово».

Також варто зайти з пристрою Apple в App Store, щоб встановити додатки, які раніше були на Android-девайс.

От і все. Як бачите, нічого складного: в основному, вам потрібно просто слідувати підказкам програми «Move to iOS», і всі важливі дані, якими ви хочете і надалі користуватися на новому пристрої, нікуди не пропадуть.

Актуально: Оригінальні аксесури для вашого iPhone

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.