2016-02-28

Як захистити свій смартфон? Тест на міцність.

Захисне скло на телефон

Усі знають приказку: “Бережи, як зіницю ока!”.

Ще здавна люди берегли свій зір, як могли. Зокрема, у давнину очі воїнів захищали металеві забрала. Сучасні засоби зв’язку також є своєрідними “очима”. За їхньою допомогою людина бачить увесь світ. Але ці електронні пристрої також потребують захисту, який убереже їх від пошкодження. У ролі “забрала” у цьому випадку виступає захисне скло.

Як його обрати?

У першу чергу варто звернути увагу на модель Вашого телефону чи планшету. У нас Ви зможете знайти скло різних виробників більше ніж на 450 популярних моделей. Якщо у Вас якийсь унікальний (рідкісний) телефон або планшет, то наші консультанти із задоволенням підберуть скло іншої моделі з наближеною формою.

Захисне скло має ряд характеристик, однією з яких є прозорість. Вона буває різною і залежить від ступеня очищення матеріалів під час його виготовлення. Додаткове очищення тягне за собою збільшення собівартості, але у більшій мірі зберігає яскравість кольорів та роздільну здатність дисплею. Його можна порекомендувати тим, хто обрав свій девайс, саме з огляду на якісні характеристики дисплею, наприклад, власникам Samsung J5, S6, LG G4 і т.і.

Ще одна новинка – це скло із плівкою нанометрової товщини. Це скло має унікальну характеристику - олеофобне покриття, яка відштовхує жири від дисплея. Таке скло захистить від слідів пальців, які можуть з’явитись під час користування улюбленим браузером чи захоплюючою грою. Зверніть увагу, що олеофобні властивості скла зберігаються 2-3 місяці користування.

Ще однією характеристикою “захисного скла” є частка скла у сплаві. Не дивлячись на свою назву “захисне скло” є сплавом скла та пластику. Збільшення вмісту скла є прямо пропорційним до покращення захисних властивостей: стійкості до ударів, подряпин та потертостей. Його вміст впливає на фізичну пружність, тому для якісного встановлення скла на дисплей необхідний досвід.

Якщо у Вас його нема, то не ризикуйте - довірте цю справу нашим спеціалістам. Ми рекомендуємо Вам захисне скло Infinity. Це безальтернативне рішення в цьому сегменті, з точки зору, ціна-якість.

Тест на міцність якого, Ви можете побачити тут

Захистіть свого цифрового друга від негараздів!
Зробити це дуже легко в наших магазинах та в інтернет-магазині MTA.UA.

Захисне скло та плівки до телефонів
 

Захисне скло та плівки до планшетів

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.