2014-12-19

Групове селфі: як помістити всіх у кадр?

Так, це саме те, що Ви думаєте :) А якщо ще не встигли подумати, то пояснюємо, що зробити так зване селфі (фотографія самого себе, зроблена, як правило, на смартфон, або планшет і викладена в соціальні мережі ) тепер можна за допомогою спеціального аксесуару – СЕЛФІ СТІКУ (штатив для телефону, за допомогою якого дуже зручно фотографувати себе та своїх друзів), який вже встиг стати популярним у багатьох країнах світу.

Використовуйте слефі-стік

Які бувають селфі стіки?

- Простий селфі стік, на який Ви кріпите смартфон. Для того, щоб зробити фото, ми рекомендуємо скористатися вбудованим таймером на телефонах з операційними системами Android та iOS.

- З пультом управління.

- З Bluetooth-кнопкою.

- з кабелем 3,5 мм.

 

Як працюють селфі стіки з пультом управління та з Bluetooth-кнопкою? 

 

Закріпіть смартфон

Крок 1. Закріпіть смартфон у спеціальний тримач на кінці штативу.

З'єднайтеся за допомогою Bluetooth

 

Крок 2. З'єднайте зі своїм смартфоном за допомогою Bluetooth.

Знімайте :)

Крок 3. Натисність на пульт або кнопку на тримачі-подовжувачі та отримайте Ваш ідеальний знімок на екрані смартфону.​

Красиві краєвиди із селфі-стіком

В чому його перевага?

Здійснити зйомку можна під більшим кутом огляду і з відстані, яка є довшою, ніж якби Ви це робили з рук. Адже завжди є момент, коли ми з друзями хочемо зробити групове селфі, і, як це часто буває, хтось може не вміщатись в кадр, або вміщатись лише на половину.

Вам може бути цікаво "Чому просто не попросити кого-небудь сфотографувати Вас та Ваших друзів?"

 

Фото вдвох

 

На це є дві причини:

1. Вам потрібно просити про це незнайомця. А така ситуація може бути не завжди зручною. Та й поблизу може нікого не бути, якщо Ви відпочиваєте десь за містом.

2. Незнайомець зазвичай робить тільки один знімок. З селфі стіком Ви можете робити нескінченну кількість фотознімків і вибрати найкращу фотографію для Вашого профілю/альбому в соціальних мережах.

Все, що Вам потрібно зробити для того, щоб отримати ідеальний знімок – це закріпити смартфон у спеціальний тримач на кінці селфі стіку. Такий штатив володіє простою конструкцією, подовжується на 1 метр, тому Ви легко справитесь з його використанням. Селфі стік універсальний для подорожей, вечірок, концертів, походів, одним словом підходить для будь-яких місць, де Ви б хотіли закарбувати унікальний момент свого життя. А компактні розміри дозволяють брати його усюди з собою. Процес створення автопортретів стане набагато простішим за допомогою такого аксесуару.

Де можна купити таке чудо ? - подумаєте Ви.

Відповідаємо: У нашому інтернет-магазині «Мультимедіа» ;) 

Вам більше не потрібно шукати місце, звідки можна буде зручно сфотографуватися або просити перехожого зробити знімок. Тепер Ви завжди в кадрі зі своїми друзями.

Та і на таймер нічого виставляти не потрібно. Просто натисніть кнопку на ручці в потрібний для Вас момент.

А ще, моноподи використовуються екстрималами, для запису фото та відо за допомогою екшн-камери. Більше інформації про це у нашій статті про GoPro.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.