2016-04-19

HTC 10 проти Galaxy S7: 5 найважливіших особливостей

HTC 10 проти Samsung S7

Нарешті офіційно представлений HTC 10, останній з Android флагманів. Тому ми вирішили порівняти його з уже нашумівшим Samsung Galaxy S7.

Показники в тестах

Потужність флагманів

Samsung Galaxy S7 поклав досить високу планку в популярному тесті Antutu, де набирає в середньому 134000 балів. Але HTC 10 показав 156000, що дає змогу йому називатися найпотужнішим смартфоном. Якщо порівнювати характеристики девайсів, то вони фактично однакові (окрім моделі Samsung з процесором власного виробництва Exynos ), але в знаки дається програмна оптимізація від тайванської компанії. Тому переможцем в цьому двобої виходить - HTC 10.

Батарея

Швидка зарядка та неперевершена автономність

Батарея це ще один критерій, де HTC 10 є лідером не тільки в тестах, а і в повсякденному використанні.

В обох смартфонах встановлені батареї по 3000 мАг, проте оптимізатор Boost+ та нова система PowerBotics від HTC, які динамічно розподіляють ресурси, що дозволяє більш плавно переходити від одного додатку до другого, а також економить ресурси, які використовують фонові програми зробили своє діло. Samsung Galaxy S7 демонструє далеко не найгірші результати по автономності, проте тайванці кращі в цьому аспекті. Ще одною перевагою є те, що в HTC 10 використовується технологія Quick Charge 3.0 для зарядки, проти Quick Charge 2.0 в Samsung.

Камера

Найкраща камера

Якщо порівнювати камери цих двох смартфонів, то дати однозначну відповідь важко. Якість знімків дуже висока в обох телефонах, але в умовах поганого освітлення камера від Samsung показує себе трохи краще. Якщо порівнювати фронтальні камери, то тут перевагу можна віддати HTC 10 з його оптичною стабілізацією (вперше в смартфонах).

Дисплей

QHD дисплей

Тут переможцем є Samsung Galaxy S7 з його SuperAMOLED матрицею, яка на даний момент передає кольори найкраще і є більш енергоефективною. Ще одною перевагою Самсунг є те, що екран прикритий Gorillla Glass 4, а не старішою версією Gorillla Glass 3, як в HTC 10.

АКТУАЛЬНО: УКОМПЛЕКТУЙ СВІЙ SAMSUNG ОРИГІНАЛЬНИМИ АКСЕСУАРАМИ.

Дизайн

IP68

До 2015 року флагмани HTC були беззаперечними лідерами таких дуелів, бо пластик ніяк не міг зрівнятися з металевим корпусом тайванців.

Проте в минулому році все змінилося з виходом Samsung Galaxy S6 та Samsung Galaxy S6 edge, де виробник ідеально поєднав скло з металом. Так само і в Samsung Galaxy S7 є зміни, але загалом телефон зберіг свій оригінальний дизайн. До речі S7 має стандарт захисту IP68 проти IP53 в HTC 10.

У HTC в цьому плані все трохи гірше, оскільки серйозних змін в дизайні не відбувалося протягом 4 поколінь флагманів. HTC 10 звісно відрізняється від попередніх моделей, але кардинальних змін немає.

Тому в цій категорії ми віддаємо свій голос за Samsung Galaxy S7.

Висновки

Беручи до уваги результати нашого огляду можна сказати тільки одне, телефони дійсно заслуговують уваги і кожний з них знайде свої прихильників. Остаточний вибір залишається за вами, тут, як кажуть, діло смаку. А який з цих двох «титанів» сподобався вам більше?

ЦІКАВО: ТОП 5 НАЙЦІКАВІШИХ РЕЧЕЙ НА MOBILE WORLD CONGRESS 2016

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.