2015-03-17

Новий Dual-SIM смартфон: HTC Desire V

Перший Dual-SIM смартфон від HTC: Desire V Black

Іще одна новинка від тайванської компанії. HTC Desire V - більший дисплей, більша роздільна здатність, потужніший процесор та дві SIM-карти.

Почну з процесора. У попередньому огляді, де мова йшла про молодшого брата сьогоднішнього девайсу HTC Desire C я вже розповідав про серйозні збільшення потужностей нових процесорів Snapdragon MSM 7227A при тих самих тактових частотах. Справді приємні новини, оскільки тести доводять - HTC орієнтується не на малообгрунтоване маркетингове збільшення красивих чисел, а на суттєві покращення роботи девайсу. Шкода, але досі немає опублікованих бенчмарк-тестів, та в будь-якому випадку, якщо Desire C (600 МГц) суттєво наблизився до потужності Desire S (1 ГГц), то новий Desire V з процесором Qualcomm Snapdragon S1 MSM 7227A та тактовою частотою 1 ГГц повинен обігнати свого праотця приблизно в півтора рази.
Екран смартфону також став більшим - 4" TFT з роздільною здатністю 480х800 точок. 4 Гб вбудованої пам'яті більш ніж достатньо для роботи інтерфейсу HTC Sense, а для мультимедійних файлів передбачена підтримка карт microSD + вже традиційні 25 Гб на Dropbox. 512 Мб ОЗУ вистачатиме для якісної роботи 1 потужної програми, але звичайно ж, якщо ви вирішите відкрити декілька програм одночасно - відчуватиметься певний тупінг дискомфорт. 5-ти Мп камера (f/2.8) отримала автофокус та світлодіодний спалах, яких не вистачало Desire C. Звичайно - це не камерофон One X, але якість картинки залишається на пристойному рівні.

Перший Dual-SIM смартфон від HTC: Desire V White

Смартфон обладнаний вже звичним Wi-fi 802.11 b/g/n, Bluetooth останньої версії 4.0 та GPS/AGPS навігацією.
Головною особливістю HTC Desire V безперечно можна вважати дві SIM-карти в режимі Dual-Standby. Всі попередні Dual-SIM телефони, мали відверто китайський бюджетний вигляд та функціонал. Desire V перший смартфон тайванського гіганта з двома SIM-слотами. Обидві SIM використовують один GSM-модуль. З одного боку - це можна вважати перевагою: час роботи без підзарядки сенсорних смартфонів і так бажає кращого, а два радіомодулі змусили б вас носити в кишені ще танковий акумулятор зо дві запасні батарейки. З іншого боку - в момент використання мережі однією SIMкою інша буде "поза зоною". Але оператори мобільного зв'язку пропонують налаштувати переадресацію з однієї картки на іншу, вхідний абонент отримає коректне повідомлення про те, що ви розмовляєте, а ви побачите хто вам телефонує.
В будь-якому разі - на даний момент HTC Desire V - безсумнівно найкрутіший та найякісніший Dual-SIM смартфон на українському ринку.
Вже в магазинах Мультимедіа міста Чернівці. Заходьте, ми чекаємо на вас! =)

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.