2016-03-23

iPhone SE. Варто чи ні?

Фото айфон SE (презентація iphone SE)

21 березня пройшла презентація компанії Apple. Найочікуванішою новинкою був iPhone SE/5 SE. І постало питання, а чи варто міняти свій старенький «айфон» на новинку?

Вихід нового iPhone був сприйнятий не однозначно і викликав великий резонанс серед користувачів мережі. Давайте спробуємо розібратися, що собою представляє новенький «айфон» і які його переваги та недоліки.

Зі слів Apple це самий потужний компактний смартфон. Якщо порівнювати новинку з iPhone 6s то можна знайти багато спільного, проте відмінності також є.

Особливості нового iPhone SE

Що спільного між iPhone SE та iPhone 6S:

  • Потужний процесор А9 та допоміжним процесором руху М9.
  • 12 – мегапіксельна камера iSight з можливістю зйомки Live Photos та відео з роздільною здатністю 4К
  • Потужний акумулятор, який дає можливість розмовляти до 14 годин в мережі – 3G
  • Нова операційна система iOS 9
  • 4 кольорових рішення: золотий, срібний, сірий космос, рожеве золото.

До недоліків можна віднести екран розміром 4 проти 4,7 та відсутність технології 3D Touch (без якої з легкістю можна обійтися на смартфоні з діагоналлю екрана 4)

Така начинка дає можливість смартфону на рівних конкурувати з 6S, і показувати себе в 2 рази потужнішим, а в графічних задачах і в 3 за старий iPhone 5S. 

Головною перевагою нового «айфона» є ціна, не зважаючи на фактично однакове залізо вартість для моделі з 16 ГБ та 64 ГБ (тільки такі моделі будуть продаватися) складає всього 399$ та 499$ відповідно, що значно ниже ніж на iPhone 6S.

З цього всього можна зробити наступний висновок: якщо ви хочете мати смартфон з потужністю 6S, але вам не хочеться розставатися зі стильним дизайном та компактним розміром 5S. Тоді iPhone SE ідеальне рішення для вас! 

Також ви можете переглянути представлені в нас ТЕЛЕФОНИ APPLE та обрати АКСЕСУАРИ для них!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.