2014-12-10

Які бувають чохли?

Чохол потрібен для того, щоб телефон чи планшет прослужили Вам якомога довше і при цьому виглядали так, як ніби його тільки що купили. Залежно від моделі, чохли різною мірою захищають гаджети від відколів, подряпин, пилу і навіть води. Крім того, найпростіший спосіб змінити дизайн Вашого гаджету - вдягнути на нього чохол. Ознайомтесь, які типи чохлів бувають, і якими перевагами володіє кожен з них!

Чохол-накладка

Чохол-накладка

Один з найпопулярніших видів. Накладки випускаються в найрізноманітніших кольорових варіантах та з різних матеріалів. Найчастіше використовують пластик або силікон. Переваги силікону в його амортизаційних властивостях, при падінні залишиться цілим і телефон і сам чохол. Пластик – більш різноманітний у дизайні, але є можливість утворення тріщин в процесі експлуатації. Так як екран залишається відкритим, для захисту дисплею клеять захисну плівку.

 

 

Бампер

БамперТакий варіант підійде тим, хто хоче лише злегка прикрасити улюблений телефон і захистити найвразливіші місця, не прикриваючи оригінальний дизайн. Бампер вбереже корпус телефону від деформації при падінні, а бічні панелі - від подряпин. Для кращого захисту рекомендується наклеїти не тільки на передню, а й на задню панель захисну плівку.

 

 

 

 

Чохол-книжка, фліп-чохол

Бампер

Це один з найнадійніших варіантів. У такому чохлі телефон повністю закритий: задня і бічні панелі фіксуються в жорсткій основі, а екран закривається кришкою. Під час роботи з телефоном кришка чохла не грає ніякої ролі, а ось в планшетах вона використовується у вигляді підставки під пристрій. Залежно від способу відкривання/закривання кришки, вони поділяються на: чохол-книжку та фліп-чохол

 

Чохол-футляр

ФутлярПроста конструкція цього чохла захищає пристрій з усіх боків. Може закриватися магнітною застібкою, тасьмою або кліпсою. Залежно від щільності матеріалу, володіє різним ступенем захисту від ударів і падінь. Мінус такої конструкції - необхідність кожен раз витягувати апарат.

 

 

 

 

Сумка

Чохол-сумка

Такі чохли закриваються на кнопки або блискавки. Також, іноді використовується магніт. При виборі "сумки" для телефону потрібно звернути увагу на блискавку - вона повинна бути надійною, не заїдати і не пошкоджувати телефон при закриванні.

 

 

 

У нашому інтернет-магазині із широкого асортименту Ви можете обрати саме той аксесуар, який не лише надійно захистить улюблену техніку, але й підкреслить Вашу винятковість!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.