2019-01-01

Кращі камерофони літа 2017

Море, пляж, селфі, дівчата

Вирушаючи у відпустку із «дзеркалкою» часто трапляється, що вона залишається у валізі, а її роль бере на себе смартфон. Тому при покупці нового гаджета, камера відіграє велику роль у виборі того чи іншого телефона.

В статті розповімо про смартфони з найкращими камерами цього літа.

 Смартфони iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Apple прокачала камери обох версій смартфонів: iPhone 7 та iPhone 7 Plus. Вони мають оптичні стабілізатори зображення, світлосилу f/1.8, новий високошвидкісний сенсор, оптику з 6 лінз та новий чіп обробки зображень, що робить фото ширшими по кольоровому охопленню та більш яскравими. Доповненням виступає спалах з чотирма світлодіодами (два теплих, два холодних).

iPhone 7 та iPhone 7 Plus

Головною відмінністю 7 Plus від iPhone 7 виступає подвійна камера: 12 + 12 Мп. Це дозволило реалізувати  2х-кратний оптичний та 10 кратний цифровий зум покращеної якості. Завдяки програмній функції Sneak Peak камера iPhone 7 Plus вміє аналізувати об'єкти та оточення, автоматично додавати до них розмиття заднього плану (ефект боке). Не потрібно додатково налаштовувати фокус для створення якісних знімків. Для цього Apple вбудувала в додаток камери систему розумного керування. 

Розширення фронтальної камери зросло до 7 Мп. Покращені кольори та відмінна цифрова стабілізація.

 Смартфон Samsung Galaxy S8

Південно-корейський флагман 2017 року зовні зовсім не схожий на свого попередника, однак камера майже не змінилася. Ті ж 12 Мп, такий же розмір пікселя 1,4 мкм, той же об'єктив з діафрагмою f/1.7, оптична стабілізація зображення і, звичайно, технологія Dual Pixel, як в зеркалках, що забезпечує швидке та точне автофокусування. Однак, камера стала кращою. Удосконалено процесор зображення та програмне забезпечення, в результаті Samsung Galaxy S8 здатний на миттєву серійну зйомку зі швидкістю 16 кадрів в секунду, а постобробка стала досконалою. У Samsung Galaxy S8 лише одна камера, смартфон отримав фішку двокамерних девайсів – це дозволяє керувати глибиною різкості, розмивати задній план.

Samsung Galaxy S8

Оновлена ​​селфі-камера робить Samsung Galaxy S8 ідеальним смартфоном для автопортретів. З 8-мегапіксельною матрицею і світосилою оптики f/1.7 та автофокусуванням.

 Смартфон Samsung Galaxy S7 EDGE

У 2016 році Європейська асоціація звуку та зображення (EISA) визнала камеру «сімки Samsung» кращою в Європі. Тут вперше застосована технологія професійних дзеркалок Dual Pixel – кожен піксель 12 Мп матриці складається з двох частин і бере участь в роботі фазового автофокусу. Як підсумок, Samsung Galaxy S7 може фокусуватися приголомшливо швидко і точно. Експерти EISA визнали, що при будь-яких умовах зйомки камера Samsung Galaxy S7 займає лідируючі позиції.

Samsung Galaxy S7 EDGE

Смартфон LG G6 Platinum

Смартфон з двома камерами, розширення кожної 13 Мп. З точки зору LG, друга камера потрібна для того, щоб збільшити можливості фотографа, дати йому велику свободу при виборі сюжетів. Тому перша камера LG G6 «звичайна», з кутом огляду 71º, а друга ширококутна - 125º.

LG G6 Platinum

Завдяки такому набору вам буде простіше знімати архітектуру, пейзажі, загальні плани, великі компанії. Класне рішення для мандрівників! Є і оптичний стабілізатор зображення, який врятує від ефекту «розмитості».

Смартфон Huawei P10 

Тут теж подвійна камера, але призначення другої зовсім інше. Перший фотомодуль на 12 Мп кольоровий, другий на 20 Мп – монохромний. За рахунок роботи двох камер динамічний діапазон розширюється, а деталі в світлих і темних ділянках кадру опрацьовуються краще. Друга камера дозволяє змінювати глибину різкості в межах f / 0.95-f / 16, навіть на готових знімках.

Huawei P10

Особливість системи камер Huawei P10 в тому, що в їх створенні брала участь всесвітньо відома німецька компанія Leica. Зокрема, вона попрацювала над оптикою і фотоефектами. Смартфон оснащений асферическими лінзами SUMMARIT-H та вміє імітувати плівку. Оптичний стабілізатор зображення та швидке гібридне автофокусування, включаючи лазерний далекомір, дозволяють робити різкі знімки одним рухом руки, вихопивши смартфон з кишені, як револьвер з кобури. Для естетів є особливий режим «Монохром», а для профі - «Профі».

Популярна стаття8 СМАРТФОНІВ З ПОДВІЙНИМИ КАМЕРАМИ

Смартфон Samsung Galaxy A5 (2017)

Девайс створений для тих хто дуже хоче крутий камерофон від A-бренду, але флагман з тієї чи іншої причини не підходить. Тут 16-мегапіксельна основна камера з купою фільтрів та світлосилою оптики  f/1.9, а також світлосильна «Фронталки» - теж на 16 Мп.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Смартфон Huawei NOVA

Смартфон отримав камеру з роздільною здатністю 12 Мп, розмір пікселя 1,25 мкм – не у кожного флагмана вони такі великі!

Корисна статтяСМАРТФОН ДЛЯ ДИТИНИ: ЗАХИСТ І НАЛАШТУВАННЯ БЕЗПЕКИ

Huawei NOVA знімає якісні нічні фото. Гібридне автофокусування дозволяє смартфону швидко наводитися на різкість. До речі, незважаючи на невисоку ціну, смартфон знімає ультрачітке 4K-відео.

 Huawei NOVA

А який смартфон обрали б ви?

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.