2015-03-30

Новини кібер-розвідки: LG G4 на підході

Лейтмотив корейців: LG G3 – крутий і престижний. Чому б його не вдосконалити?..

LG G4

Всілякі чутки та плітки про LG G4 продовжують набирати обороти, але останніми тижнями всіх зацікавлених непокоїло одне-єдине запитання: чи буде корпус нового смартфону повністю металевим?

Форум XDA Developers порадував і злив усім спраглим інформацію: вендор не зрадив ідею цільнометалевого корпусу. Смартфон, офіційне представлення якого заплановане на квітень 2015 року, зовнішнім виглядом досить схожий зі своїм попередником, LG G3, – навіть ті ж кнопки ввімкнення та регулювання звуку розташовані на задній кришці, якраз під камерою.

LG G4: ніякого пластику!

Найбільш відчутна зміна помітна на задній панелі смартфона – верхній лівий куток натякає на щось, що нагадує стилус. Поки що, правда, ніякої впевненості в цих здогадках немає, оскільки напевне сказати по одному тільки фото неможливо. Деякі корейські джерела припускають, що у LG G4 буде вигнутий дисплей – як у LG G Flex 2, але фотографії з форуму XDA спростовують ці чутки. Словом, достеменно невідомо, що там замутить вендор – будемо чекати до офіційного випуску смартфону (нагадаємо: реліз запланований на кінець квітня).

Що ще нового?

Знову ж таки, чутки стверджують, що LG G4 буде справжнім монстром з екраном в 5,6 дюймів. Прогнозують, що новий флагман отримає 16Мп-камеру (в порівнянні з 13 Мп у G3), хоча G4Games переконують, що LG розробили 20,7Мп-сенсор, який і призначений для G4. Правди, як завжди, ніхто не знає, а вендор мовчить, як Космодем’янська на допиті.

3 Гб RAM, процесор Snapdragon 810, та щойно з пилу-жару ОС Android 5.0 Lollipop – те, що, як стверджують цифрові «провидці», буде нашпиговано в новому смартфоні від LG.

А ще, як флагману Android, G4 доведеться дати бій стильному HTC One M9 зі схожими технічними характеристиками. Також не треба забувати про одного з основних конкурентів LG G4 – Sony Xperia Z4, випуск якого теж запланований на другий квартал 2015. А для тих, хто не одружений на Android, є розкручений (і тому завжди престижний) iPhone 6, та поки що примарний iPhone 6S. Коротше кажучи, у LG G4 суперники більш ніж серйозні – але й заявки теж не для діточок.

Чекаємо.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.