2015-11-19

МSI – ноутбук, який обирають професійні геймери

Як вибрати ігровий ноутбук

Якщо техніку нерідко поділяють на професійну і ту, що «для ігор», то у цьому випадку маємо справу зі справжніми професіоналами у грі.
MSI забезпечує якісною продукцією топ-гравців світу, є активним учасником міжнародних турнірів і влаштовує ігрову подію світового масштабу - Beat IT.

Більше про бренд
МSI (Micro-Star International) – величезна і одна із найстаріших компаній-виробників комп’ютерної техніки у світі. Досвід МSI на ринку досягає 30 років.
Фірма володіє власними промисловими потужностями, отже має можливість виробляти усю продукцію на своїх заводах. Більше того, чимало її техніки виходить у світ під іменами інших світових брендів, - компанія випускає  великі партії комплектуючих для ОЕМ-партнерів. Серед них такі провідні фірми, як Acer, Dell, Lenovo та HP.

Тільки дорога і якісна техніка
Враховуючи масштаби виробництва, МSI майже відмовилась від створення бюджетних комп'ютерів і робить акцент на складних, дорогих рішеннях. Понад 2,5 тисячі інженерів компанії працюють над розробкою компонентів і втілюють у реальність найновіші ідеї.
Ноутбуки MSI відрізняються надійністю та високими технічними характеристиками, однак - не з дешевих. Їм надають перевагу перш за все поціновувачі справді якісної техніки, ігромани та графічні дизайнери.  

Мрія кожного геймера
Серія ноутбуків MSI G розроблена спеціально для любителів комп’ютерних ігор. Усі моделі лінійки оснащені потужними відеокартами nVidia GeForce GTX та аудіосистемами Dynaudio, що дає можливість користувачам повністю занурюватися у віртуальний світ, завдяки реалістичному зображенню та чистому звуку.

Окрім того, клавіатури з ігрової серії ноутбуків адаптовані спеціально для геймерів. У них передбачено підсвітку, збільшену відстань між клавішами та навіть змінено традиційне розташування «Windows», щоб уникати випадкового натискання під час гри, що призводить до виходу.  У додатку до деяких моделей навіть є металеві клавіші W A S D.Ноутбуки MSI

Не секрет, що у світі ігор трапляються по-справжньому запеклі ситуації, коли  гравці переживають далеко непрості психологічні моменти. Нелегко у цей час і вашому комп’ютеру. Ноутбуки з високими параметрами потребують особливого захисту від перегріву.
З MSI за самопочуття вашої машини можна не переживати, адже у пристрої передбачено два вбудовані вентилятори, які автоматично посилюють роботу під час активного користування ноутбуком.

 Переваги:

  • потужна відеокарта
  • якісна аудіосистема
  • 4 ядерний процесор
  • система охолодження
  • довершений дизайн
  • адаптована клавіатура 

 

Ігровий ноутбук MSI

Гарантія
На території  України, відповідно до оригінального серійного номера/штрих-коду виробника продукту, надається гарантійний термін 12 місяців з дати виготовлення. Щоб пересвідчитись, що ноутбук оригінальний, перевіряйте наявність штрих-коду. 

Як виглядає оригінальний штрих-код виробника 

штрих-код виробника MSI

Обирайте модель ноутбука MSI, яка Вам найбільше подобається. 
З ноутбуком MSI Ви зможете стати справжнім героєм кіберпростору і відчути на повну усі можливості сучасного світу комп'ютерних ігор.

ВАРТО ГЛЯНУТИТОП 6 УНІВЕРСАЛЬНИХ НОУТБУКІВ

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.