2017-03-15

Як налаштувати Інтернет на Android

Інструкція з налаштування Інтернету на Android-пристроях. :)

Ви нарешті придбали довгоочікуваний смартфон чи планшет і настав час зробити можливим доступ до Інтернету з вашого пристрою.

Найпростіший варіант - це всім відомий wi-fi, але для цього потрібно, щоб поруч була точка доступу (роутер) з цим самим wi-fi. Навіть якщо ви її знайшли чи придбали, то радіус дії Wi-Fi обмежений. І якщо ви постійно в русі - це не найзручніший варіант. Хіба що ви придбали мобільний роутер Mi-Fi. Якщо ж ні - повну свободу і зручність в користуванні Інтернетом Ви отримаєте налаштувавши точку доступу Інтернету в вашому android-пристрої.

Для доступу в Інтернет будь-де потрібно мати 3G-модуль у вашому пристрої. Зрозуміло, що смартфони його мають, інакше ми не змогли б телефонувати, а от планшети мають не всі, тому потрібно добре подумати під час вибору планшета - чи Ви будете користуватись Інтернетом виключно там де є wi-fi, чи вам потрібен Інтернет скрізь де є покриття мобільних операторів.

1.Для початку заходимо в налаштування і шукаємо там пункт “Мобільні мережі”.

Крок 1. Мережа та бездротовий зв'язок

2. Шукаємо пункт “Імена точок доступу”.

Налаштування Інтернет на Android

3. Після цього обираємо "Додати".

Налаштування Інтернет на Android

4.Бачимо поля, які необхідно заповнити:

А) Ім'я - назва вашої точки доступу може бути будь-якою.

Б) Точка доступу -  посилання, яке залежить від вашого оператора мобільного зв'язку

  • Vodafone - https://www.vodafone.ua/ru
  • Kyivstar - https://kyivstar.ua/ru/mm
  • Lifecell - https://www.lifecell.ua/uk/
Налаштування Інтернет на Android

В) Обираємо Тип APN: internet або default.

Налаштування Інтернет на Android

 

5. Зберігаємо внесені зміни.

 

6. В результаті отримуємо готову для роботи точку доступу і активовуємо її натиснувши на кружечок праворуч від самої точки доступу.

 

7. Активуємо мобільні дані.

Налаштування Інтернет на Android

Після цього інколи потрібно перезавантажити пристрій (переважно в старих версіях Android) і можна користуватись Інтернетом.

Важливо: якщо Вам на деякий час Інтернет не потрібен, знімайте галочку біля пункту ”Використовувати пакетні дані”, тоді у Вас не будуть самі по собі зникати гроші чи мегабайти Інтернету, адже деякі програми можуть без вашого відома заходити в Інтернет і, наприклад, завантажувати свої оновлення чи навіть банально оновлювати віджет погоди на Вашому робочому столі. Також краще поцікавитись на сайті Вашого оператора, які є вигідні пропозиції для користування Інтернетом, щоб не витрачати зайвих коштів,а використовувати Інтернет економно і з користю. Також зараз дуже багато тарифних планів передбачають наявність ”безкоштовних мегабайт”, поцікавтесь чи є вони у вас і скільки їх, тоді Ви зможете не витрачаючи додаткових коштів користуватись мобільним Інтернетом, отримуючи при цьому задоволення від справжньої мобільності.

Налаштувати інтернет вам допоможуть у будь якому нашому магазині або Сервісному центрі.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.