2016-08-16

ТОП 10 найкращих виробників ноутбуків

найкращий бренд серед ноутбуків

В рейтингу ноутбуків трійку лідерів склали №1 – Dell, №2 – Asus, №3 – Apple (рейтинг актуальний для України). Якщо порівнювати трійку лідерів, наприклад, з США то там лідером є компанія Apple, а решта брендів без змін. Зважаючи на специфіку ринку України та на вартість обслуговування + якість тех. підтримки(погодьтесь в США вона набагато краща) ноутбуків цієї компанії зайняли саме 3 місце.

рейтинг брендів ноутбуків

1. Dell

Уже другий рік поспіль, Dell є найкращим постачальником ПК та ноутбуків через його цікаві та якісні лінійки ноутбуків і довгострокову підтримку. Компанія пропонує один з найширших спектрів ноутбуків, починаючи від недорогих систем Windows і Chromebooks до високопродуктивних ігрових моделей. Модель XPS 13 є найбільш популярним ноутбуком цього виробника в світі.
Детальніше про ноутбуки Dell

2. Asus

Asus піднявся на друге місце в цьому році через свою привабливу, «струнку» продукцію. Завдяки високоякісним ноутбукам, таким як Asus Zenbook UX305, тайванський виробник зайняв третє місце в категорії Відгуки. Бренд також зайняв високі позиції завдяки, приємному співвідношенню ціни та потужності, наприклад, Asus F555LA з 1080p екраном та ціною в $400.
Детальніше про ноутбуки Asus

3. Apple

В Україні компанія Apple, як постачальник ноутбуків займає 3 місце, через дороге обслуговування та  відносно не великий модельний ряд. Технічна. підтримка на фоні закордонної на даний момент теж бажає кращого. А загалом в світі ця компанія займає 1 місце вже 7 рік підряд. Коли в нас з’явиться, підтримка всіх сервісів Apple та тех. підтримка на рівні закордонної, то компанія займе своє почесне 1 місце.
Детальніше про ноутбуки Apple

Як оцінюють Бренди

Оцінка формується за 100 бальною шкалою, де кожна компанія оцінюється окремо. Оцінка залежить від 7 категорій, а саме:

  • дизайн
  • огляди (відгуки)
  • технічна підтримка
  • гарантія
  • забезпечення
  • інновації
  • ціна та вибір

А тепер детальніше по кожний з них:

Дизайн (15 очок): Ноутбук отримує свою оцінку тільки з урахуванням зовнішнього вигляду: робоча поверхня, кришка, ободок і т.д. Важко зустріти два ноутбуки, які виглядають точно так само, кожний бренд має свій фірмовий дизайн, який зберігається у всіх ноутбуках серії. До уваги береться не тільки естетична складова, а і якість використаних матеріалів та загальна якість збірки + зручність розташування роз'ємів.

Відгуки (30 балів): Найважливіший аспект будь-якого бренду є якість його продукції. Для оцінки категорії Огляди (відгуки), використовуються рейтинги ноутбуків, підсумовується кількість зірок, за кожний ноутбук, додається оцінка "вибір редакції" (від 1 до 5 балів), а всі оцінки нижче за 3 зірки, вважаються, як "не рекомендується" та зменшують суму на 1 бал. Після цих підрахунків ділимо число, яке вийшло на кількість ноутбуків, які були розглянуті і множимо на 5, щоб перевести отриману оцінку в 30 бальну шкалу.

Best-Worst_LTP_Brands_2016

Технічна підтримка (20 балів): Коли ви купуєте ноутбук, ви хочете знати, що виробник буде підтримувати його і допоможе Вам з технічними проблемами. Дана категорія рейтингу базується на щорічному Tech Support Showdown (незалежна та анонімна перевірка). Перевіряється підтримка компанії, за допомогою телефону, он-лайн підтримка та соціальні мережі. Оцінки варіюються від 1 до 100, щоб перевести результати до потрібного формату необхідно розділити на 5.

Гарантія (5 балів): Якщо щось піде не так з вашим ноутбуком, наскільки легко буде отримати його технічне обслуговування? Більшість компаній пропонують стандартну гарантію терміном на один рік; але деякі змушують вас платити за доставку при відправці ноутбуку на ремонт, в той час як інші оплачують вартість самі. Кращі бренди також дозволяють оновити RAM і вінчестер, без анулювання гарантії.

Програмне забезпечення (5 балів): Більшість ноутбуків продаються з встановленими від виробника утилітами, проте деякі виробники буває переборщують в цьому. Бали в цій категорії нараховуються за корисні додатки і знижуються за встановлення не потрібних програм.

Інноваційність (10 балів): Отримати бали в цій категорії можна завдяки впровадженню нових технологій. Тому чим більше передових технологій використовує компанія в своїх ноутбуках, тим вищий бал.

Ціна та вибір (15 балів): Балами в цій категорії нагороджуються бренди, які пропонують широкий асортимент ноутбуків для будь-яких цілей: ігор, навчання, роботи та інші. Ще один фактор, який впливає на бали це цінова політика та співвідношення ціна потужність.

Рейтинг найкращих виробників ноутбуків:

Джерело: www.laptopmag.com/

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.