2016-08-26

Ноутбуки Acer: переваги та недоліки

Вибираємо нот

Acer пропонує широкий асортимент ноутбуків, які виділяються більше своєю ціною, ніж цікавими рішеннями. Більшість продуктів, які розглядалися були не погані, але до ідеалу їм далеко. 

В цьому році, компанія піднялася з останнього місця на восьме, в основному через слабкість конкурентів, а не через свої сильні сторони. Бренд продовжує дотримуватися поєднання «доступних» характеристик з не примітним дизайном.

ACER. Рейтинг брендів нотубуків

Дизайн (7/15)

Acer робить ставку на текстурований пластик в більшості своїх моделей, в тому числі Aspire One CloudBook, в Chromebook 15 і Aspire V15 Nitro Black Edition. І коли, нарешті, компанія випустила ноутбуки з алюмінієвим корпусом (Aspire R14 і Chromebook R11), то він приємно виділявся на фоні решти. 

Acer Aspire V Nitro Black

Найцікавіший дизайн серед ноутбуків Acer у Aspire R13, який має нове цікаве кріплення екрану, яке затьмарює дизайн систем 2-в-1. Predator 17 дюймовий ігровий ноутбук, який має гострі кути з приємним матовим оздобленням і подвійними світлодіодними смужками на кришці. Преміум S7 Ultrabook виділяється своєю скляною кришкою, але до мінусів можна віднести не оновлений до шостого покоління Intel (Skylake) процесор.

Відгуки (18/30)

Більшість ноутбуків Acer в минулому році оцінюються, як не погані, але до ідеалу їм далеко. 4-зірки отримав тільки Predator 17, який був врівноважений 2.5-зірками Aspire E15. Решта моделей в основному заробили від 3 до 3,5 зірок і цього не достатньо, щоб заробити високу оцінку в кінцевому результаті.

Технічна підтримка (16/20)

Acer має гарячу телефонну лінію для технічної підтримки. Сайту з українською локалізацією на жаль нема, але є російськомовна база знань. Підтримка в соціальних мережах Twitter та Facebook фактично не надається, компанія використовує їх більше, щоб направляти користувачів на свої сторінки сайту технічної підтримки.

Гарантія (3/5)

Ноутбуки Acer мають стандартну однорічну обмежену гарантії, а лінійка TravelMate отримала 2 роки гарантійного обслуговування. Проте, якщо ваш ноутбук буде потребувати технічного обслуговування, вам доведеться оплатити доставку самотужки. Оновлення ноутбука не анулює гарантію.

Програмне забезпечення (3/5)

Споживчий набір програмного забезпечення Acer орієнтований на хмарі сервіси. Набір програм Acer BYOC: abDocs, abFiles, abMedia і abPhoto, дозволяє отримати доступ до файлів незалежно від того, де ви знаходитесь до тих пір, поки у вас є підключення до Інтернету. На ігровій серії ноутбуків за допомогою Predator Sense ви зможете налаштувати підсвічування клавіатури і призначити макроси, а Killer DoubleShot Pro's дозволить збільшити швидкість завантаження.

Acer Aspire S7

На жаль, як і більшість виробників ноутбуків, Acer переборщує з не потрібними додатками серед яких зустрічаються: WildTanget, Music Maker Jam, Kindle, Netflix, Candy Crush Saga, Twitter і Dashlane.

Інновації (7/10)

Acer має заслужену репутацію бренду з доступними цінами, так що не дивно, що основні інновації компанії стосуються його дешевих ноутбуків. У 2015 році компанія представила недорогу Chromebook серію і виділилась першою 15-дюймовою моделлю на базі ОС Google. 14-дюймовий Cloudbook пропонує майже цілий день автономної роботи та терабайт вільного місяця в хмарних сервісах за ціною до $ 250.

Ціна та вибір (13/15)

Acer має ноутбуки для будь-якого бюджету та потреби. Компанія охоплює ринок з недорогими Chromebooks і урізаними Windows системами, такими як CloudBook 14, також пропонує безліч основних ноутбуків в своїй серіях Aspire E і F, в преміум сегменті представлені ультрабуками Aspire S7. Тайванський технічний гігант також представлений в сегменті ігрового преміум-класу з його Aspire V Nitro і Predator серіями.

Продукти Acer, як правило одні з найдешевших в тому чи іншому сегменті. 14-дюймовий Aspire One Cloudbook коштує всього $ 229 і пропонує ОС Windows, 64 ГБ пам'яті і більш ніж 14 годин автономної роботи.

На що варто звернути увагу Acer

Всі полюбляють "шару", але мало хто хоче продукт, який виглядає дешево. Acer повинні докласти більше зусиль в створення преміальних та інноваційних ноутбуків. Компанія також виграє від покращення підтримки в соціальних мережах.

Джерело: https://www.laptopmag.com/

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.