2016-08-19

Ноутбуки Dell: переваги та недоліки

Dell

Dell пропонує одні з найкращих та різноманітних модельних рядів серед ноутбуків. В його серіях ви зможете знайти ноутбуки починаючи від економ варіантів доходячи до преміум-класу та високопродуктивних ігрових ноутбуків.

Гарантія від Dell одна з найкращих, компанія оплачує доставку товару на гарантійний ремонт.

Кращі гірші бренди ноутбуків

Дизайн (12/15)

Деякі моделі ноутбуків Dell мають дуже оригінальний дизайн, наприклад, безрамочні екрани або використання насичених, яскравих кольорів в оздоблені корпусу. Ноутбуки XPS 15 і XPS 13 кожен з них виглядає просто неперевершено, завдяки, неймовірно тонким рамкам дисплею з використанням вуглецевих волокон; 13-дюймова модель навіть легше, ніж MacBook Air. Ноутбуки модельного ряду Inspiron 15 5000 мають доволі цікавий індивідуальний дизайн, через комплектацію яскраво червоними чи синіми кришками, або стриманий темно-сірий Chromebook 11. В Inspiron 15 7000 використовується приємний на дотик Soft-Touch пластик в поєднанні із стильними металічними вставками в сіточку.

Dell Inspiron 7000

Ігрові Alienware 1715 і 13 продовжують виділятися своїм вбудованим світловим шоу і космічно сірим дизайном. 

Відгуки (23/30)

В цьому році, середній рейтинг ноутбуків Dell зісковзнув з третього на четверте місце. Причиною цього стало велика кількість моделей з 2,5-зірками. Ноутбуки Dell XPS 13 і XPS 15 є яскравими прикладами того, як хороші ноутбуки компанії можуть мати, одночасно блискучий дизайн, хорошу продуктивність і широкий спектр опцій в одній конфігурації.

Dell XPS 15

Технічна підтримка (16/20)

Якщо ваш Dell потребує професійної допомоги, ви можете отримати її по телефону, електронній пошті і навіть за допомогою активного діагностичного інструменту компанії на їх сайті. Єдине, що в телефонному режимі інколи можна довго чекати зв’язку з оператором.

Гарантія (4/5)

В рамках своєї стандартної гарантії на один рік, Dell заплатить за повернення своїх ноутбуків. Якщо ви власник ноутбуків Alienware, ви також можете оновити свій ноутбук без анулювання гарантії.

Програмне забезпечення (4/5)

Користувачі високо оцінили компанію Dell за незначну кількість не потрібних програм в минулому році. 

Dell Update – корисна утиліта, яка підтримує програмне забезпечення в актуальному стані плюс до всього дає можливість резервного копіювання та відновлення, що допоможе гарантувати вам безпеку ваших файлів.

Ігрові ноутбуки Dell Alienware продаються з великою кількістю корисних утиліт. Alienware Command Center suite на Alienware 17 і 15 дозволяє змінювати налаштування освітлення з AlienFX, налаштувати параметри живлення з AlienFusion і робити резервні копії з AlienRespawn.

Інновації (8/10)

У минулому році Dell здивував нас Dell XPS 13 - неймовірно тонкий і легкий ноутбук майже без рамок.

Dell XPS 13

Компанія з тих пір почала використовувати ці неперевершені дисплеї і в інших ноутбуках, в тому числі і старших моделях XPS 15. В цьому році, Alienware підрозділ компанії Dell планує випустити перший ігровий ноутбук з OLED екраном.

Ціна та вибір (15/15)

Dell має ноутбуки для будь-якого бюджету і потреб, від 225$ за Inspiron 3552 для офісу до $ 2577 за Alienware 17 потужний ігровий ноутбук. Компанія з Техасу пропонує широкий спектр основних споживчих ноутбуків в рамках своєї лінії Inspiron, кілька провідних рішень в галузі ультрабуків XPS 13 і 15, а також преміум сегмент Latitude в бізнес лінійці. Dell пропонує безліч варіантів, недорогі орієнтовані для навчання Inspiron 11 3000 чи дорогий сегмент  Latitude 12 7000 для бізнесу.  А ігрові ноутбуки Alienware, як окремий бренд є одними з найкращих і найпопулярніших ігрових систем в світі.

Асортимент ноутбуків Dell по ціні та потужності величезний, є навіть компромісні моделі з приємною ціною, але трохи слабшими характеристиками. До доступних ноутбуків можна віднести серії Inspiron 14 і 15 3000 ціна на які починається менше ніж з $ 300, вони пропонують неглибокі клавіатури і TFT екрани і посередню продуктивність. Правда ноутбуків з Full HD(1080p) менше ніж за $ 700 ви навряд чи знайдете. 

Над чим варто попрацювати Dell

Dell має переконатися, що всі їх ноутбуки відповідають високим стандартам, встановленим їх кращими моделями ноутбуків. Dell XPS 12, який мав недолік у вигляді короткого терміну служби батареї, Inspiron 15 3000, який був занадто повільним і цим самим трохи зіпсував оцінку. Ще компанії варто звернути увагу на ноутбуки з роздільною здатністю 1080p та вище на їх ціну, і розширити свій асортимент більш дешевими рішеннями.

Джерело: https://www.laptopmag.com/

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.