2016-08-25

Ноутбуки HP: переваги та недоліки

HP впав з третього на шосте місце в 2016 році, через деякі відверто не вдалі продукти (гіршу оцінку в категорії відгуки отримали тільки ноутбуки Toshiba). 

Наприклад, Spectre x2 2-в-1, ENVY 13T і EliteBook 745 G3 мали проблеми з автономністю. У той час як HP має деякі з найбільш цікаві рішення в галузі, але її не вдалі продукти і погана підтримка технологій дозволяють припустити, що компанія рухається в неправильному напрямку.

HP. Рейтинг ноутбуків 2016

Дизайн (14/15)

Як дизайнер під час тижня моди, HP не боїться експериментувати з матеріалами та кольорами. Компанія має кілька ноутбуків, які мають схожий дизайн із ноутбуками Apple і виконані в тих самих сріблястих кольорах (Pavilion x360 13 і Envy 13). HP додає певну ізюминку гарантуючи окрім гарного зовнішнього вигляду, ще й високу надійність, наприклад, EliteBook Folio 1 040 G2 і EliteBook Folio 1020 Special Edition пройшли випробування міцності MIL-SPEC 810G в тому числі для екстремальних температур, пилу і вібрації. Ноутбуки в яких не використовується алюміній отримують забарвлення найрізноманітніших кольорів, як небесний - 15T Touch, чи сніжно білий Pavilion x2 10t.

Відгуки (16/30)

Pavilion x360

У минулому році HP ділила сьоме місце в цій категорії з Acer, але бренд перемістився вниз на дві позиції до передостаннього дев'ятого місця. Ноутбуки EliteBook Folio 1020 Special Edition і EliteBook 745 G3 отримали тільки 2,5-зірки з 5, через їх низьку автономність, дана проблема зустрічається в ряді систем від HP, які розглядалися для оцінювання. Але X360 13t Spectre, був одним з найкращих рішень 2-в-1 в 2015 році.

Технічна підтримка (17/20)

База даних онлайн підтримка компанії HP має безліч корисної інформації, але моментами потрібно глибоко «копати», щоб знайти рішення на питання, які цікавлять. У компанії є безкоштовний номер технічної підтримку. Також підтримка здійснюється в таких соціальних мережах, як Facebook і Twitter, про ВК чомусь забули.

Гарантія (4/5)

Компанія в межах однорічної обмеженої гарантії, дозволяє оновлювати оперативну пам'ять чи жорсткий диск без втрати гарантії. Також є можливість продовжити гарантійне обслуговування після завершення гарантійного строку (за додаткову плату).

Програмне забезпечення (3/5)

В ноутбуках HP до сумнівно корисного програмного забезпечення можна віднести CyberLink, PowerDVD і YouCam.

HP Envy

На популярних ноутбуках, ви, ймовірно, побачите такі не потрібні Snapfish і Candy Crush Soda Saga. Бізнес-системи мають зручні програми, такі як HP Recovery Manager і SimplePass (для сканера відбитків пальців).

Інновації (5/10)

HP не пропонував нам багато інновацій в минулому році, проте декілька цікавих продуктів все ж були. Компанія представила привабливі ноутбуки з можливістю розвороту екрану на 360 градусів 13t Spectre і 15т X360. Виробник також стрибнув на підніжку трансформерів, пропонуючи x2 Spectre, як альтернативу Surface Pro. У 2016 році HP додає вбудовану функцію 3M для захисту даних на екрані для деяких своїх ноутбуків бізнес класу.

Ціна та вибір (14/15)

Як Dell і Lenovo, HP намагається покрити кожний сегмент ринку ноутбуків, від недорогих ноутбуків для навчання до преміум-класу 2-в-1. Компанія пропонує багатий вибір бізнес-ноутбуків компактних та середніх розмірів, бізнес-орієнтованих ProBooks, професійних EliteBooks та потужних робочих графічних станцій ZBook. Лінія НР Spectre 2-в-1, виділяється своїм привабливим дизайном і тривалим часом автономної роботи. Компанія пробує занурювати кінчики пальців ніг в ігровий ринок, хоча поки запропоновані ноутбуки не настільки потужні та функціональні, як у конкурентів.

Модельний ряд ноутбуків HP, починається з HP 250 G4 за $ 225. Компанія має в своєму модельному ряді один з найдешевших ноутбуків з FullHD(1080p) розширенням HP Notebook 15, орієнтовна ціна біля $ 400.

На що варто звернути увагу HP

HP необхідно зосередити увагу на створенні ноутбуків з кращою автономністю. Придбавши тонкий ноутбук навіть з цікавим дизайном користувачі перш за все очікують тривалої роботи від акумулятора. Компанія повинна пропонувати більш свіжі ідеї, а не просто створювати свої продукти на основі  функціональності і дизайну конкурентів, таких як Apple, Lenovo, Microsoft і т.д.

Джерело: https://www.laptopmag.com/

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.