2016-08-24

Ноутбуки MSI: переваги та недоліки

Вибираємо ноутбуки MSI

Ноутбуки MSI - для кого підійде техніка саме цієї фірми? MSI в основному випускає ігрові ноутбуки, які просто нафаршировані новими та крутими фішками, такими як механічні клавіатури і датчики для відстеження очей і т.д. 

Ми любимо компанію за продуктивність, дизайн та інноваційні технології. Бренд зайняв п'яту позицію, але причина цьому не помилки в своїх ноутбуках, а досить посередня технічна підтримка, відносно слабка гарантія і дуже обмежений вибір.

HP. Рейтинг найкращих ноутбуків

Дизайн (11/15)

MSI не боїться ризикувати, і як правило, ризик окуповується. Наприклад, GT72 Dominator Pro Dragon Edition з його яскраво-червоною алюмінієвою кришкою та гравіюванням у вигляді дракона. Але якщо ви віддаєте перевагу ігровим системам, але полюбляєте більш стриманий дизайн то вам підійде GT72S Dominator GGT80 Titan SLI єдиний ігровий ноутбук з механічною клавіатурою.

Не всі ноутбуки MSI ігрові, наприклад, WS60 позиціонується, як робоча станція для задач будь-якої складності, окрім цього ноутбук виготовлений з магній-літієвого сплаву, тому він тонкий та легкий. PE60 Prestige є невдалим виключенням з цього правила, побачивши цей ноутбук складається враження, що перед вами преміум ноутбук бізнес класу з срібним алюмінієвим корпусом та стильною підсвіткою клавіш, проте беручи його в руки одразу розумієш, що це всього лише пластик. Звичайно, все не настільки погано, пластик якісний та міцний, проте осадок залишився.

Відгуки (26/30)

MSI-GT72 Dominator

MSI не має широкого асортименту ноутбуків, але з якістю в них  все в порядку. З п'яти ноутбуків MSI, які розглядалися, найнижчий бал був 3,5. 4.5-зірковий MSI GT72 Dominator Pro Dragon показав високі результати в умовах зростаючої конкуренції в сегменті ігрових ноутбуків, виділяючись неперевершеною механічною клавіатурою, чудовим поєднанням червоно-чорних кольорів і захмарною графічною потужністю завдяки Nvidia GTX 980.

Технічна підтримка (15/20)

Із телефонних номерів на офіційному сайті зазначений тільки стаціонарний номер, що є не зовсім зручно. Компанія представлена у всіх популярних соц. мережах, проте, якщо в Facebook представники дають відповіді на коментарі, то в популярній на теренах нашої держави Вконтакт ситуація дещо гірша.

Гарантія (3/5)

MSI дає дворічну обмежену гарантію на більшість своїх ноутбуків і це більше ніж у значної частини конкурентів. Тим не менше, ви повинні будете оплатити за свої кошти гарантійну доставку. Ви можете оновити свій ноутбук в офіційних СЦ, оновлення самотужки моментами може призвести до проблем із гарантією.

Програмне забезпечення (3/5)

Більшість ігрових ноутбуків від MSI, включаючи GT72 Dominator Pro Dragon Edition, мають Dragon Gaming Center, універсальний інструмент налаштування ноутбуку. Серед можливостей: системний монітор, який має вкладки процесора і GPU, підключення до мережі і швидкості обертання вентилятора, також можна налаштувати запуск потрібних програм або відключити кнопку Home під час гри. Серед встановлених додатків є SteelSeries Engine, GeForce Experience і XSplit Gamecaster.

MSI Dragon Gaming Center
На жаль, додатками корисними для ігор виробник не обмежився. В деяких моделях зустрічаються не потрібні програми: Flipboard, Music Maker Jam, So Cookbook, Evernote Touch, і Norton Studio.

Інновації (10/10)

Якщо з’являється ігровий функціонал високого класу, то компанія MSI зазвичай буде першим де його реалізували. У 2015 році компанія стала першим великим виробником, хто використав механічну клавіатуру в ігровому ноутбуці і одними з перших запропонували технологію анти розриву кадрів G-Sync від Nvidia. У 2016 році, компанія MSI представила GT72 Dominator Pro, який використовує десктопну відеокарту, що забезпечує високу продуктивність для ігор з використанням віртуальної реальності, а GT72 G Tobii, перший ігровий ноутбук з вбудованою технологією відстеження положення очей.

Ціна та вибір (7/15)

Майже всі ноутбуки MSI належать до висококласних ігрових систем, ціна на які стартує орієнтовно від $ 1000 за GP62 до $ 4000 за GT80 Titan SLI. Ноутбуків для роботи в асортименті дуже мало. Якщо ви шукаєте серйозну мобільну ігрову систему, то MSI має велику кількість потужних та дорогих варіантів, а от про бюджетні ноутбуки в компанії забули.

На що варто звернути увагу MSI

Ноутбуки MSI є першокласними ігровими системами, але гарантія та підтримка не відповідають їх рівню. Компанії варто додати безкоштовні номери телефонів, а не 1 стаціонарний номер, поліпшити підтримку в соц. мережах та платити за повернення на гарантійний ремонт. Теж плюсом були б більш бюджетні рішення, що могли б допомогти зайняти більшу нішу.

Джерело: https://www.laptopmag.com/

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.