2015-02-20

Інтернет у твоїй кишені: 3g Wi-Fi роутер Novatel 2200

3g Wi-Fi роутер

Сучасне життя вимагає бути максимально ефективним, технології стають дедалі компактнішими та мобільнішими. Особисто я дуже полюбляю працювати не в офісі, а на свіжому повітрі. Ось тут в нагоді стає модем від Інтертелекому: не зв'язаний кабелями, не прикутий до кафешок з wi-fi. Де б я не знаходився - Інтернет завжди зі мною.

Нам подобається робити Ваше життя простішим, тому сьогоднішній огляд присвячений принципово новому дивайсу, зручність якого не викликає сумніву. Пропонуємо до вашої уваги 3g MiFi-модем Novatel 2200. Так-так! Це не помилка: саме MiFi-модем. Зараз все стане зрозумілим!

Він виконує одразу дві функції: стандартний 3g модем та Wi-Fi роутер. Тобто цей мініатюрний пристрій (розмірами як кредитна картка) приймає сигнал як і звичайний модем, але його не потрібно приєднувати до комп'ютера - він створює wi-fi зону в радіусі 10-ти метрів навколо вас!

Уявіть, жодних обмежень: де завгодно й коли завгодно - Wi-Fi точка доступу у вашій кишені. Вам не потрібно встановлювати жодних драйверів, адже це звичайний Wi-Fi! Крім того, тепер Інтернетом від Інтертелеком ви можете користуватись не лише на одному комп'ютері: до MiFi-модему можуть одночасно під'єднатись до 5-ти користувачів! Ви не повинні обмежувати себе - приєднуйтесь до Інтернету ще й смартфоном, планшетом, чи будь-яким іншим девайсом з підтримкою Wi-Fi технології. Або користуйтесь ним разом із друзями! На модем, як і на звичайний Wi-Fi роутер можна встановити ваш власний пароль, який захистить вас від небажаних користувачів.

3g Wi-Fi роутер Novatel 2200

Цікавим нюансом модему є те, що його антена рівномірно розподілена по всьому корпусу пристрою, що робить сигнал ще більш потужним та стабільним в порівнянні з іншими модемами! MiFi живиться від вбудованого аккумулятора ємністю 1150 мАг, що дає можливість працювати від 2 до 4 годин в залежності від кількості підключених користувачів та їх відстані від пристрою. Модем інтуітивно простий у користуванні - всього одна кнопка ввімкнення, яка світиться різними кольорами:

зелений - все ок!
жовтий - батарея розряджається.
червоний - модем потребує зарядки.
Все надзвичайно просто!

Стандартний microUSB порт дає можливість заряджати пристрій від USB, звичайної розетки чи автомобільною зарядкою.
Модем має стильний чорний корпус, насправді приємний на дотик і виконує окрім свого цільового призначення ще й роль цікавого аксесуару.

Дізнайтеся як це працює, та отримайте задоволення від нових технологій. Завітайте в будь який магазин мережі Мультимедіа міста Чернівці та безкоштовно протестуйте Novatel MIFi 2200 на своєму смартфоні, планшеті чи ноутбуці.

Це справді революційний девайс. Не залишайтесь осторонь прогресу!
Спробуйте! Обіцяю - вам сподобається!

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.