2015-03-30

NudeAudio - нове слово в області звуку!

NudeAudio Speakers

Справа йде до літа, походів в гори та вилазок на природу в компанії друзів? Насолоджуватися тишиною, звісно, дуже круто, але ж не весь час! Постала дилема: потрібен чистий, живий звук – і не в навушниках (щоб всім було чути, правда ж).

Звичайну акустичну систему з дому не винесеш та за собою в ліс не потягнеш – портативності в ній повний нуль, як і автономності в плані енергозабезпечення. Хитрі та розумні дядьки з NudeAudio радикально вирішили цю проблему за допомогою своїх Bluetooth-спікерів: 8 годин музики, ніяких дротів, компактність, мобільність – плюс космічно прекрасне звучання в легкій портативній колонці, що вміщається в долоні.

NudeAudio Speakers

Зі спікером NudeAudio можна спокійно переходити з кімнати в кімнату, переміщуючись практично по всьому будинку – і слухати улюблену музику. З портативною акустичною системою можна виїхати за місто і забезпечити собі чудовий музичний супровід без зайвих турбот. А можна взагалі влаштувати собі невеличке свято, переглядаючи концерт улюбленої групи і насолоджуючись повним ефектом присутності – у спікерів NudeAudio нереальні здатності до відтворення всіх, навіть найменших, деталей.

Спікерфон – взагалі чудо техніки. Це і портативна колонка, і hands-free водночас: підключіть його до свого смартфона, і приймайте дзвінок портативною колонкою. Звучить брутально і дико, але, народ, це та-а-акий кайф! Клацнув кнопку – і розмовляй, а по закінченню бесіди спікерфон автоматично повернеться до режиму програвання музики. Знаєте, як це круто, коли вся компанія одразу хоче поговорити з однією людиною, яка зараз далеко? Це ж ледь не режим конференц-зв’язку, хай йому грець!

Купити NudeAudio в «Мультимедіа» не означає придбати просту портативну аудіо-систему – ви отримуєте спонтанні пригоди, повну імпровізацію в подорожах, нестримну динаміку руху, тепле спілкування та приголомшливо чистий звук.

NudeAudio Speakers

NudeAudio спроектовані для руху – просто хапайте їх за ремінець та беріть з собою куди завгодно. Силіконові накладки захистять спікерфон навіть від невеличкого землетрусу, а значна ємність батареї позбавить вас від зайвих клопотів з підзарядкою. Якщо коротко, то забийте на технічні деталі – про них потурбувались виробники – і безсовісно втрачайте голову від насолоди чистим і вражаючим звуком.

Хоча… NudeAudio – це не звук. Це просто космос.

Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move S Light Grey/Mint
  • Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move S Light Grey/Mint

    Cтильна безпровідна акустична система, яка обладнана двома динаміками і одним пасивним вуфером та завдяки компактним розмірам легко поміщається в кишені.
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move S Charcoal/Coral
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move S Black
  • Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move S Black

    Широкий діапазон частот від 165 до 20000 Гц та потужність 4 Вт створюють якісний та динамічний звук, де б Ви не були!
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move M 
Light Grey/Mint
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move M Charcoal/Coral
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move M 
Black
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move L 
Charcoal/Coral
 
Nude Audio Portable Bluetooth Speaker Move L Black
 

Iana Romaniuk

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.