2015-04-21

Все, що Вам потрібно знати про Playstation 4

Playstation 4

 

Що таке Playstation 4?

 

Playstation 4 (або як вже деякі з нас звикли його називати PS4) є четвертим поколінням ігрових консолей від компанії Sony. PS4 була випущена у 2013 році в США, і вже протягом двох років залишається лідером з продажів ігрових приставок. Чим пояснюється такий успіх?

У порівнянні з іншими аналогічними моделями, та і своїми попередниками, PS4 набула деяких відмінностей. Ось основні з них.

Контролер Dualshock зазнав деяких змін у дизайні та отримав нові можливості. Ідеальна вага (210 гр) геймпаду та правильне розташування кнопок підходить до долонь будь-якого розміру, а тому Dualshock 4 дуже зручно тримати у руках. Dualshock 4 має вбудований тачпад  на передній панелі контролера і світлодіодний індикатор з чотирма кольоровими режимами. Sony задумав це для того, щоб контролер можна було ідентифікувати за кольором, якщо, наприклад, грають декілька людей. Хоча у деяких іграх колір діода позначає стан здоров'я персонажа.

  • Більше пам’яті

Ігрова консоль PS4 має більше оперативної пам’яті у порівнянні з PS3. Замість 512 Мб PS4 тепер має цілих 8 Гб! Що це означає? А те, що такі ігри як Diablo 3 та Knack тепер матимуть більш деталізовану графіку і більш високу роздільну здатність. Графіка Ваших ігор буде ще реалістичнішою, ніж раніше.

  • Швидший та сильніший процесор

PS4 оснащена гібридним процесором AMD з архітектурою х86-64, в який, крім обчислювальних ядер, вбудовані і контролер пам'яті, і графічне ядро.

  • Інтерфейс користувача

Ще одна зміна, яку одразу помітно у порівнянні з PS3 – це інтерфейс користувача. Sony вирішили відійти від Xross Media Bar, що був представлений у Playstation 3 і створили новий, абсолютно оновлений інтерфейс, який подібний до інтерфейсу онлайн-магазину PlayStation Store.

Які нові можливості в Playstation 4?

 

  • Можливість зарядки контролеру у режимі сну PS4

 

В PS3 контролер Dualshock 3 не міг заряджатися тоді, коли ігрова консоль була вимкнена. Але в PS4 все інакше: якщо Вам терміново треба піти, то залишати консоль включеною для того, щоб зарядити контролер Dualshock 4 більше не потрібно. У Playstation 4 є "сплячий режим", який включається автоматично. З ним Ваша електроенергія практично не витрачається, а ігрова консоль готова в будь-який момент включитися протягом декількох секунд для того, щоб Ви мали можливість якомога швидше повернутися у гру. Не забули, що під час "сплячого режиму" заряджається Ваш геймпад Dualshock 4? ;)

  • дистанційне управління ps4Додаток Playstation App і функція дистанційного керування

Ви можете використовувати Ваш смартфон або планшет у якості другого екрану для PS4 за допомогою додатку Playstation App. Це дозволить на ходу завантажувати ігри та встановлювати їх на ігрову консоль PS4. В додаток до цього власники Playstation Vita також можуть використовувати свою портативну консоль у якості другого екрану для перегляду вмісту PS4, а також дистанційно грати в улюблені ігри. 

Вам може бути це цікаво: Як підключитися та керувати комп'ютером на відстані за допомогою Вашого телефону 

  • Кнопка Share

Кнопка Share на PS4 створена для того, щоб дозволити Вам зберігати, поширювати і ділитися ігровими відео, скріншотами з Вашими друзями, або вести живу демонстрацію гри у режимі реального часу. Досить натиснути на контролері кнопку - і через декілька секунд кадр або ролик з геймплея з’явиться у Вашому Facebook або Twitter. До речі, консоль за замовчуванням постійно записує ігровий процес - автоматично зберігаються останні 15 хвилин. Ну а самі круті геймери можуть організувати онлайн-трансляцію своєї гри через сервіси Twitch або Ustream.

Як бачимо, ігрова консоль Playstation 4 підготувала для нас чимало цікавинок. Що Ви думаєте на рахунок приставки? Може Ви вже активно користуєтесь нею у хвилини дозвілля і хочете розповісти про свої враження? Пишіть у коментарі, що Ви думаєте з цього приводу. Нам цікава Ваша думка!

А ще подивіться відео-інструкцію першого підключення SONY Playstation 4

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.