2016-07-18

Pokemon Go найпопулярніша гра для смартфонів

Покемон го, новий тренд серед ігор

Nintendo випустила "ХІТ", а саме гру для смартфонів Pokemon Go. Всього декілька днів знадобилося, щоб стати самою популярною в США. Ще не пройшло два тижні від релізу, а в гру заходить більше 20 мільйонів гравців щодня.

Не можете дочекатися виходу гри у нас, то заходьте на спеціальний сайт та завантажуйте APK-файл або зверніться до наших консультантів, які радо встановлять Вам гру)

У чому ж суть гри? Вона дозволяє вам стати справжнім тренером Покемонів в реальному світі, використовуючи технології доповненої реальності - треба спіймати якомога більше Покемонів, і цим самим розвивати свого героя.

Найцікавіше в ній — пошуки Покемонів. Для цього потрібно в реальному часі ходити по реальним місцям, будинкам, вулицях та різноманітних установах зі смартфоном в руках, запустивши гру. Для визначення місця розташування гравця використовуються сенсори телефону і система GPS. Якщо ви підійдете близько до місця розташування покемона, то увімкнеться камера і за допомогою додаткової реальності на вашому екрані з’явиться покемон. Причому, якщо два гравці стоять на одному і тому ж місці, їм покажуть однакового «кишенькового монстра», тому будьте готові позмагатися за новенького вихованця.

Покемони в магазинах Мультимедіа

Перед пошуком Покемонів не забудьте взяти з собою додатковий акумулятор, адже гра швидко розряджає телефон.

Гра повністю безкоштовна, і монетизуються тільки за рахунок внутрішньо ігрових мікротранзакцій і продажів пристрою Pokémon Go Plus, який зв'язується з вашим смартфоном через Bluetooth і інформує про події в грі, без необхідності дивитися на екран телефону.

 Pokémon Go Plus повідомить вас про покемона поблизу

Bluetooth пристрій Pokémon Go Plus

Все в грі хоч і крутиться навколо самих Покемонів, але більша частина механіки будується на платформі « Real World » від студії Niantic: багато об'єктів в реальному світі являють собою особливі місця в грі. Так, наприклад, пам’ятки архітектури, церкви чи державні будівлі - це Зали або інші внутрішньо ігрові місця. Знайти водних Покемонів можна тільки неподалік водойм або річок, а нічних - тільки вночі.

Покемони часто з'являються у визначних місцях міст

Окрім незвичного геймплею з Pokemon Go ви отримуєте змогу зустрічати однодумців та разом проводити  весело час. Головною перевагою гри є постійна необхідність рухатись пішки (адже гра має обмеження в швидкості 20 км/год ). Проте шукаючи покемонів, не втрачайте пильність, бо навколо Вас – реальне життя. Тому дотримуйтесь правил дорожнього руху, слідкуйте за транспортом та оточенням.

Pokémon Go вже стала справжнім феноменом цього року, об'єднавши великі групи однодумців, і змусила безліч людей виходити на піші прогулянки, відправлятися в подорожі та знайомиться з новими людьми.

Проводьте весело час компанією в пошуках покемонів

Випадкова стихійна зустріч гравців в Pokémon GO біля місця появи рідкісних Покемонів

Зараз Pokémon Go - найпопулярніша гра для смартфонів в США, а щоденний онлайн користувачів вже вище ніж у додатків Whatsapp, Instagram, Snapchat та Messenger.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.