2016-02-10

Порада друга: мобільний швидко розряджається

На що варто звернути увагу

Що робити, якщо ваш смартфон швидко розряджається?

В першу чергу перевірте:

  • Чи вимкнений Bluetooth
  • Чи вимкнений Wi-fi модуль
  • Чи вимкнений GPS-модуль
  • Чи вимкнений 3G-модуль
  • Чи пустий список запущених програм
Перевірка активних модулів

Чому це важливо? Навіть, якщо ви в даний момент не користуєтесь, до прикладу, Wi-Fi Інтернетом, увімкнений модуль все-одно постійно сканує наявність Wi-Fi зони.
Так само у смартфонах важливо не забувати вимикати неактуальні програми, адже якщо ви, знову ж до прикладу, грали в якусь гру, натиснення кнопки повернення на головний екран не закриває її, а залишає активною у процесах, що пришвидшує розряджання вашого пристрою.

Перевірка списку активних програм

Якщо ж нічого не допомогло, шукаємо причину далі.

В більшості випадків, це трапляється через погану акумуляторну батарею. Перевірити в домашніх умовах можна дослідним шляхом – попросити помінятися акумулятором на один день зі знайомим, у якого такий самий телефон (або телефон з ідентичною батареєю). Таке може трапитися і через зарядний пристрій - телефон неповністю заряджається. Як правило, це відбувається при використанні «не рідного» зарядного пристрою, простіше кажучи - «неоригінального».

Варто користуватися лише оригінальними зарядними пристроями

Якщо телефон сідає при дзвінку, а ви його щойно зарядили, проблема може бути в підсилювачі потужності телефону (передавачі). Часто це трапляється після падіння телефону.

Якщо ми говоримо про смартфони, то вони можуть швидко розряджатися через вірус типу «Carib». Цей вірус робить одну просту дію - постійно вмикає Bluetooth, що і розряджає акумулятор. Вірус передається «повітряно-крапельним шляхом», тобто через Bluetooth. Найпростіший спосіб вберегтися - поставити в установках доступу Bluetooth - «Не для всіх».

Замінити акумулятор або провести діагностику телефону можна в нашому Сервісному центрі.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.