2019-03-27

Презентація Apple: оплата яблуком та Еністон на сцені

Купить Apple Iphone в Киеве, Львове, Черновцах, презентация Apple

Березневі презентації стали своєрідною традицією для яблуневих монополістів.  За останні 8 років таку подію Apple влаштовувала 5 разів. 2018 рік був дійсно продуктивним та урожайним для компанії, адже нове життя отримали майже всі лінійки ґаджетів. 

«It’s Show Time» -  епічний слоган події, яка відбулася 25 березня і перекладається к «саме час для шоу». Театр Стіва Джобса, Тім Кук на сцені, вся атмосфера просякнута ідеєю нових додатків та сервісів. Чи був хліб і видовище? Так!

Презентація почалася з ретро-ролика у стилі Apple.

Першим анонсованим продуктом став оновлений новинний агрегатор Apple News Plus. Кук сказав: « Apple News і так найпопулярніший додаток в App Store, але завдяки оновленню він стане втричі популярнішим». У новій версії будуть доступні будь-які журнали у цифровому форматі. Вартість підписки на місяць – 9, 99. Підписка буде діяти одразу на усіх ваших пристроях Apple. Додаток вже доступний на iOS та macOS. Перший місяць використання – безкоштовний. Додаток стартує у США, Канаді, Англії, Франції. Пізніше в Австралії та Європі.

Купить Apple Iphone в Киеве, Львове, Черновцах, презентация Apple

Другим анонсували вихід сервісу Apple Card. Ви отримаєте віртуальну кредитну карту за декілька хвилин, просто реєструючись. Сервіс знаходиться у додатку Wallet, який буде самостійно вираховувати ваші витрати. Apple Card буде активна в усіх країнах, де підтримується Apple Pay. Також сервіс пропонує функцію Daily Cash, що представляє собою звичайний кешбек-сервіс. Кожного дня можна буде повертати 2% від своїх покупок. Картка не має жодних комісій, навіть при реєстрації. У карти не буде CVV та відкритого номера. Вона не потребує підпису і буде присвоюватися окремо кожному пристрою. Доступ до неї можна буде отримати через Face ID або Touch ID.

Купить Apple Iphone в Киеве, Львове, Черновцах, презентация Apple

Наступним на презентації представили ігровий сервіс Apple Arcade, підписка на який дозволить грати в усі доступні ігри. На старті будуть анонсовані приблизно 100 нових ігор та ексклюзивних ігрових тайтлів.  В Apple Arcade буде працювати «сімейний доступ». Плюс доступною буде функція батьківського контролю та офлайн доступ до ігор. Сервіс планують запустити до осені цього року. Підтримка сервісу охопить більше 150 країн.

Ще одна фішка презентації – стрімінговий сервіс Apple TV+. А ось тут почалося шоу. Представляти сервіс на сцену вийшов режисери Стівен Спілберг та Джей Джей Абрамс а також актори Дженніфер Еністон, Різ Візерспун, Стів Керелл та інші. Пообіцяли багато розважального контенту та ексклюзивних проектів. Запуск – цієї осені.

Купить Apple Iphone в Киеве, Львове, Черновцах, презентация Apple

Пустити скупу сльозу: ігри 1990-х

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.