2016-12-15

Без цих безкоштовних програм в подорож не можна

Програми для подорожі

Зима, канікули, відпустка – найкращий час для подорожей. Ловіть 5 програм, які полегшать ваш відпочинок в рази:

RoomGuru

RoomGuru пропонує економію на житло в готелях і хостелах по всьому світу. Агрегатор працює з Booking.com, Expedia, Hotels.com, Agoda, Venere і так далі. Плюс — збирає пропозиції з готелів, які не внесені в списки популярних систем бронювання. Тому гарантує нижчу ціну.

 

TripAdvisor

Цей сервіс пропонує створити ідеальну подорож. Для цього регулярно збирає відгуки користувачів з різних куточків світу, щоб розповісти іншим про класні кафе, ресторани та інші заклади. Програму розповсюджують безкоштовно. І вона проста в користуванні — виберіть тип запиту, визначте місце розташування, позначте тип закладу і підберіть цікаве на особистий смак і гаманець.

 

MAPS.ME

Це безкоштовні, зручні та швидкі карти з навігацією, які завантажуються в пам'ять смартфона для доступу без інтернету. Сервісом користуються 50 мільйонів чоловік. І негативних відгуків мінімум. Карти оновлюються щодня силами користувачів за допомогою OpenStreetMap з модерацією з боку сервісу і творцями мобільного додатку. Тому інформація на них актуальна.

 

Yahoo Погода

Крім температури повітря програма показує силу і напрям вітру, кількість опадів, вологість, видимість і так далі. Плюс — час сходу і заходу сонця, і положення сонця в момент часу. Фішкою сервісу стали фотографії місця розташування, які відповідають погоді і часу доби. Додаток завантажує зображення з Flickr, тому на екрані виявляться і ваші знімки з соціальної фото-мережі.

 

Google Перекладач

Днями Google додала публічній платформі перекладача механізм штучного інтелекту. Тому сьогодні сервіс перекладає тексти якісно — переконалися в цьому особистим досвідом. Додаток пропонує переклад тексту на сотню світових мов і назад. І півсотні з набору сьогодні перенесені в оффлайн-доступ. Тому програма стала обов'язковим помічником у закордонних поїздках.

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.