2015-07-23

Прорив інновації може прокласти шлях до кардинального перероблення iPhone

Apple, вже шукає шляхи докорінної зміни дизайну iPhone, але ми майже впевнені, що будь-які великі зміни не будуть впровадженні цього року. Хоча, нова технологія, розроблена однією компанією може зробити переворот у звичному для нас iPhone.

Sonovation - компанія, яка перша розробила сканер відбитків пальців в дисплеї. Технологія Sonovation працює з Gorilla Glass дисплеями, вони охоплюють велику кількість смартфонів і планшетів.Ще не ясно, які саме пристрої, отримають датчики відбитків пальців від Sonovation, але це, ймовірно, майбутні iPhone і флагманські телефони Android. Нова технологія дозволить удосконалити дизайн та можливості різноманітних гаджетів.

Ця новина порадувала Apple. Ходять чутки, що компанія хоче видалити кнопку Home зі своїх пристроїв, про це деякі користувачі iPhone просили протягом кількох років.

Але поки що Apple не може прибрати кнопку Home до того часу, поки вона не знайде рішення проблеми з сенсорним ID. Датчик відбитків пальців вбудований в кнопку Home, тому видалення кнопки буде означати, що Apple доведеться або перенести свою сенсорну кнопку ID або включити її в екран iPhone.

Завдяки Sonovation, Apple зможе втілити свій задум і змінити повністю дизайн iPhone. Нам залишається тільки чекати оновлення, і нових сюрпризів від Apple, адже вони як ніхто вміють дивувати.

 

Було корисно? Ставте лайк!

Є пару хвилин? Читайте прямо зараз:Обирай здорове живлення для свого гаджета!

 

 

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.