2016-02-12

Різниця між дорогою та дешевою захисною плівкою

Захист високого рівня "третьої руки"

Мобільні телефони, планшети, навігатори - сучасний світ вже неможливо уявити без цих цифрових гаджетів, які значно полегшують наше життя, а також для більшості людей являються «третьою рукою» :).

Виробники із шаленою швидкістю випускають все новіші й потужніші пристрої, а їхні дисплеї все яскравіші й більші. При цьому переконують нас, що екрани захищені спеціальним, стійким до подряпин, склом. Проте, як показує практика, варто кинути свого улюбленця до кишені із металічними ключами хоча б раз і Ви зрозумієте, що ці заявки більше маркетинг, ніж реальність. В результаті подряпинки на екрані телефону псують не тільки його зовнішній вигляд, а й навіть настрій деяким власникам. І в цьому випадку виникає питання «Як же його захистити?». Тому сьогодні хочу розповісти Вам про те, як можна і чим краще захищати Ваші гаджети.

Отже, Ви вже зрозуміли - вибір захисної плівки є дуже важливим питанням.

В даний момент на ринку є просто безліч варіантів – матові та глянцеві, дзеркальні, силіконові, тонкі та ультра тонкі, тонуючі, жировідштовхуючі. Одні коштують 10-30 грн, інші 100-200 грн.

«Чому така різниця і чи варто брати дорогі плівки?» - спитаєте Ви, а різниця то величеееезна. Вона полягає в тому, що в дешевших плівках при виробництві використовуються матеріали низької якості, які змінюють якість зображення в гірший бік. Вирізи під камеру чи кнопку інколи зроблені настільки неякісно, що складається враження, ніби їх «вигризали зубами китайчики» :). А найголовніше вони не захищають Ваш пристрій на всі 100%. Як показала практика, після тривалого користування такими плівками «найжирніші» (найглибші) подряпинки залишаються на екрані. Не зовсім приємно зняти захисну плівку і побачити там зіпсований екран. Таким чином Ви ризикуєте взяти неякісний та недовговічний товар.

А ось з преміум-плівками все зовсім по-іншому. Вони виготовляються виключно із високоякісних матеріалів, створених за японською або німецькою технологією. Вони ідеально підходять під розмір Вашого телефону з точними акуратними вирізами під камеру, кнопку, датчики. Від якості матеріалів залежить те, наскільки просто її зможе поклеїти будь-яка не підготовлена людина в домашніх умовах, а також як довго вона захищатиме Ваш гаджет від нищівного впливу навколишнього середовища))).

Існує ряд фірм, які вміють якісно захистити Ваш пристрій – це SGP, Ozaki, Capdase, Moshi, GelaSkins, Griffin.

Розглянемо детальніше один із найнайнай брендів – американський концерн SGP (Stylish People's Good Partner). Вже далеко не перший рік ця компанія відома на ринку аксесуарів для мобільних пристроїв. Всі плівки SGP розробляються в Японії, а усім відомо, що товари які виробляються там – високої якості і є одними з найкращих. Кожна плівка компанії SGP проходить потужний контроль якості.

А яку ж вибрати?? Яка буде кращою? Тут вже слід вирішувати Вам, якого результату Ви очікуєте. Компанія задовольнить своїм товаром навіть самого примхливого покупця.

SGP Steinheil Ultra New Series Crystal

Плівка SGP Steinheil Ultra New Series Crystal – ідеально підійде для людей, які взагалі не хочуть відчувати чи бачити її на своєму апараті. В неї є спеціальне покриття, яке запобігає виникненню райдужного ефекту на світлі, антиблікове покриття дає можливість користуватись гаджетом комфортно навіть в яскравий сонячний день, а завдяки спеціальному силіконовому шару можна із легкістю поклеїти плівку без пухирців.

SGP Steinheil Ultra New Series Optics

Плівка SGP Steinheil Ultra New Series Optics – ультра тонка матова плівка третього покоління з підвищеною здатністю пропускати світло для максимально комфортної роботи. Ідеально захищає Ваш дисплей від плям, а також від механічних пошкоджень. Спеціальний силіконовий шар дає можливість із легкістю поклеїти плівку без пухирців. Структура – маса мікроканальців, які й поглинають максимум відбитків пальців.

SGP Steinheil Ultra New Series Oleophobic

Плівка SGP Steinheil Ultra New Series Oleophobic – дана плівка схожа на Ultra Crystal, проте має свою особливість - спеціальне олеофобне (анти-масляне, жировідштовхуюче) покриття, яке зберігає екран в чистоті й дуже легко чиститься. Для того щоб помітити цю плівку на телефоні потрібно добряче придивлятись. =)

SGP Oleophobic Coated Tempered Glass Series T

SGP Oleophobic Coated Tempered Glass Series "Glass T" – унікальний захист в своєму роді. Унікальність полягає в тому, що це потужне захисне скло товщиною всього-на-всього 0,4 мм має також олеофобне покриття та не залишає на собі жодної подряпинки. А найголовніше – прекрасно захищає від механічних пошкоджень. Навіть якщо Ваш пристрій впаде екраном на тверду поверхню – з ним нічого не станеться, тому що "Glass T" прийме удар на себе.
Значно зручніше змінити Glass T, ніж замінювати дисплей.

На останок хотілось би додати, що доки я не мав справи із цими плівками, то також ставився скептично до них, типу: «та ну куча грошей за клейонку))», але варто спробувати хоча б раз, відчути і побачити ту різницю, тоді одразу стане зрозуміло, що і як. Так що справа Ваша і вирішувати Вам, який захист обрати для своєї «третьої руки».
Приємних покупок та екранів без подряпин =)

 

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.