2015-03-06

Що приховує від нас реклама, або вся правда про знижки на техніку

Що приховує реклама

Чи дійсно можна зробити покупку і заплатити за неї тільки половину вартості?

Зазвичай, ми радіємо можливості зробити вигідну покупку, купити дешевше або, як мінімум, не переплатити.
Рекламні компанії рясніють пропозиціями купити техніку зі знижкою. Іноді можна побачити цифри навіть до -70%.

Реальність є такою, що на нашому ринку персональної цифрової техніки, конкуренція дуже висока. Тому на якісну техніку від провідних виробників світу максимально можна поставити націнку 10% -15%.
 

Так що ж ховається за цими пропозиціями? Чи дійсно можна зробити покупку і заплатити за неї тільки половину вартості?

Ось декілька варіантів з життя:

  1. Перед акцією на деякі товари просто піднімають ціни, а потім пропонують Вам купити ДВА товари, і зробити знижку на той, що дешевше.
  2. Ви хочете купити техніку з заявленою знижкою. Але ні, не можна. Тому що потрібно ще "обов'язково" купити гарантію, страховку, налаштування тощо.
  3. Ви приходите в магазин, а товар тільки-но закінчився, або ж є останній, але він з браком, або ще яка-небудь причина вилазить, через яку продавець відмовляє Вас купувати цей товар зі знижкою. Чому? Він мотивований не продавати товар по акції. Це просто реклама-приманка така, щоб Ви прийшли в магазин.
  4. Знижка буде запропонована на ті товари, які продати за ринковою ціною вже просто неможливо. Ці товари просто довго не продаються, тому як значно поступаються аналогам за функціями, зовнішнім виглядом та іншими характеристиками. На такі товари ціна і так має бути просто знижена, тому що вони не відповідають вимогам ринку.
  5. Велику знижку також можна побачити на товари, які з тих чи інших причин вже точно не можна назвати новими. Це може бути товар, який вже був в ремонті або використовувався на презентаційних вітринах для демонстрації.
  6. Вам також можуть запропонувати "сіру" техніку. Це техніка, яка була привезена в Україну нелегально і не має офіційного гарантійного обслуговування. Вона може коштувати значно дешевше, тому як придбана, приміром, за договором оператора на користування послугами чи за спеціальною пропозицією, - за паспортом.
  7. З великою знижкою також можна купити техніку, яка була відновлена ​​зі старої. REFRESH техніка має новий корпус, дисплей і батарею. При цьому таким оновленням займаються не тільки народні умільці, а й виробники - цілком офіційно.
  8. Дуже неприємно про це писати, але факти є такими, що з великою знижкою можна купити просто крадену техніку, а також, так званий у народі "конфіскат".

 

Напевно це не повний список. У житті багато чого можна побачити.
І висновки писати теж не хочеться. Ви точно їх зробите самі.

 

Приємних Вам покупок!


Сподобалося? Розкажіть друзям:

Підпишіться на щотижневу розсилку MTA

Ви будете отримувати добірку корисних статей про цифрову техніку, а також новини та знижки від компанії.